Zásnuby v rodine princa Williama a Harryho: Ich účasť na svadbe je otázna

14. 09 2020 16:40 | dg
Meghan Markle, princ Harry, vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge
Meghan Markle, princ Harry, vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge Foto: Profimedia.sk

Ktovie, či im od tejto príbuznej príde pozvánka svadbu.

Len pred dvoma týždňami (31. augusta) si nielen britská kráľovská rodina a najbližší zosnulej Lady Diany, ale aj celý svet pripomenuli už 23. výročie jej smrti. Milovaná princezná a matka synov princov Williama a Harryho zahynula pri tragickej autonehode v Paríži 31. augusta 1997.

Na Lady Di určite nezabudne ani jej neter Lady Amelia Spencer, dcéra Dianinho mladšieho brata Charlesa z prvého manželstva. Tá má v tomto období určite minimálne jeden dôvod na radosť a to je jej polovička Greg Mallett.

Rodený Francúz ju požiadal o ruku 22. júla a teraz sa zamilovaná dvojica rozhodla podeliť nielen o zábery z ich prvého veľkého dňa, ale tiež o ich vyjadrenia a urobili tak pre magazín HELLO!

„Deň, kedy ma Greg požiadal o ruku, bol tým najromantickejším v mojom živote,“ povedala 28-ročná Amelia v rozhovore. „Je mojím najlepším priateľom už 11 rokov a všetko, čo sa jeho týka, ma robí tou najšťastnejšou osobou na svete,“ dodala Amelia, ktorá sa živí ako plánovačka svadieb.

zdroj: Instagram/hellomag

Amelia a Greg si v ten deň užili romantický obed a deň strávili pri bazéne. Predtým, ako sa vrátili do izby, Greg naaranžoval lupene ruží a čakal ich aj fľaša šampanského. „Mal som jednu veľkú ružovú škatuľku, do ktorej som dal ďalších osem škatuliek. Tie sa postupne zmenšovali,“ povedal Greg. V každej krabičke bola pritom fotografia, ktorá zachytávala všetko to, čo bolo pre nich ‚prvýkrát‘. „V poslednej bola fotka s popisom: ‚Čo je však najdôležitejšie, viem, že dnešný večer si budeš pamätať ako noc, počas ktorej som ťa požiadal o ruku,“ dodal.

Lady Amelia neskrývala radosť a hneď nato sa rozplakala. A hoci nikdy Gregovi nepovedala, aký prsteň by chcela, vedela, že prsteň, ktorý jej dal, bude dokonalý.

V rozhovore neobišli ani Lady Dianu. Amelia mala v čase, keď jej teta zomrela, iba päť rokov. „Cítim, že mám celkom takú milosrdnú povahu a dúfam, že to je niečo, čo som po nej zdedila,“ povedala.

Dátum svadby zamilovanej dvojice zatiaľ nie je známy. Ktovie, či na ňu Amelia pozve aj svojich bratrancov, princov Williama a Harryho.

Komentáre ( 0)