Fanúšikovia to už tušili. Lucie Bílá priznala ochorenie

17. 09 2020 17:35 | zv
Lucie Bílá
Lucie Bílá Foto: Profimedia.sk

Svojich priaznivcov sa však snažila upokojiť.

Lucie Bílá len nedávno zverejnila fotku, pod ktorou sa priznala, že ani jej sa nový koronavírus nevyhol. Speváčka sa fanúšikom zverila, že je v povinnej karanténe, no dôvod bližšie nešpecifikovala. Až teraz sa opäť ozvala a priznala, že nie je v karanténe, ale v izolácii, pretože sa nakazila.

Česká diva však nestráca úsmev na tvári a podľa jej slov sa jej darí dobre. V jej prípade malo totiž toto ochorenie mierny priebeh a prirovnala ho ku chrípke. „Aspoň vám môžem povedať moju skúsenosť, že je to blbá chrípka, ktorá sa dá prežiť,“ povedala vo videu.

Zdroj: Instagram/luciebla

Fanúšikovia sa tešia, že Lucie je v poriadku a už od budúceho týždňa sa vracia do normálneho života a opäť sa bude venovať aj práci. V komentároch sa však objavili aj reakcie, ktoré upozorňujú ľudí na to, že nie každý mal šťastie a mal len ľahký priebeh ochorenia.

Aký môže byť koronavírus naozaj zákerný, si vyskúšal na vlastnej koži napríklad Igor Kmeťo mladší, ktorý skončil v nemocnici a COVID-19 prirovnal k peklu. Spevák apeloval na ľudí, aby dbali na bezpečnosť a dávali si pozor.

Komentáre ( 0)