Česká Barbie šokuje: Obrovské prsia si nechala ešte zväčšiť

23. 10 2020 10:30 | zv
Gabriel Jiráčková
Gabriel Jiráčková Foto: Profimedia.sk

Teraz sa teší z pŕs veľkosti 10.

Gabriel Jiráčková (20) sa netajila tým, že s plastikami ešte nekončí a jej slová sa naplnili. Portál blesk.cz píše, že česká Barbie bola nespokojná so svojimi prednosťami veľkosti 8, a preto si ich nechala zväčšiť na veľkosť 10. Zákrok jej robili na Slovensku.

Operáciu plánovala podstúpiť už dávnejšie, no prvá vlna koronavírusu ju v tom pribrzdila. Teraz už však jej krehké telo nosí poriadne ťažký "náklad". „Potrebovala som podstúpiť reoperáciu pŕs, pri prvej operácii neboli naplnené moje očakávania. Predstavovala som si krásne, guľaté, skoro až geometrické prsia. Vzhľadom k mojej elastickej koži a umiesteniu implantátu namiesto pod sval, pod žľazu, došlo k obrovskému poklesu a stal sa pravý opak toho, čo som chcela. Verím, že sa nám to podarilo napraviť," povedala Gabriel pre exprex.cz.

Okrem úpravy pŕs si na klinike v Bratislave nechala aj opätovne zväčšiť pery. Podľa jej slov si takto zdokonaľuje telo a približuje sa k svojmu vysnívanému ideálu krásy. To, či sa to páči ľuďom a čo na to hovoria napríklad komentujúci na sociálnych sieťach, ju netrápi.

Jej fanúšikovia sú však už teraz zvedaví, ako vyzerá výsledok operácie. Zatiaľ sa ním nepochválila.

Zdroj:Instagram/lolotabella

Komentáre (0)