Spevák schytal poriadnu kritiku. Za všetko môžu fotky, ktoré nafotil

18. 11 2020 11:30 | markiza.sk
Harry Styles
Harry Styles Foto: Profimedia.sk

Speváckej hviezdy sa však zastali.

Harry Styles sa stal historicky prvou osobou mužského pohlavia v 127-ročnej histórii americkej verzie módneho magazínu Vogue, ktorý na titulnej strane pózuje sám. Britský spevák zdobí decembrové číslo, píše Mail Online.

zdroj: Instagram/voguemagazine

Dvadsaťšesťročný bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction na titulke nafukuje balón a na sebe má oblečenú róbu a sako značky Gucci. A práve to zrejme pohoršilo autorku Candace Owens (29), ktorá prostredníctvom sociálnej siete Twitter napísala: „Neexistuje spoločnosť, ktorá dokáže prežiť bez silných mužov. Sem s poriadnymi chlapmi.“

zdroj: Twitter/RealCandaceO

Neskôr sa rozhodla ozrejmiť, čo tým vlastne myslela. „Rada by som objasnila, čo som myslela tým, keď som povedala ‚vráťte nám poriadnych chlapov‘. Myslela som tým: Vráťte nám poriadnych chlapov. Pojmy ako ‚toxická mužskosť‘ vytvorili toxické ženy. Skutočné ženy feminizmus nepredstierajú. Sorry, nie je mi to ľúto,“ napísala.

zdroj: Instagram/voguemagazine

Harryho Stylesa sa zastalo hneď viacero známych tvárí. Herečka Olivia Wilde nazvala Candace Owens „patetickou“ a podľa hviezdy Pána prsteňov Elijaha Wooda jej ušla definícia muža. „Samotná mužnosť muža nerobí,“ napísal.

zdroj: Instagram/voguemagazine

zdroj: Instagram/voguemagazine

Komentáre (0)