Meghan Markle a jej najťažšia spoveď: Prišla o bábätko

25. 11 2020 10:10 | zv
profimedia-0510798040.jpg
 

Vojvodkyňa potratila v lete.

Meghan Markle (39) potvrdila smutnú správu v článku, ktorý napísala pre americké noviny. New York Times píše, že vojvodkyňa prišla o svoje druhé bábätko cez leto, v júli. Podľa jej slov pocítila ostrý kŕč pri tom, ako menila synovi plienku. V tej chvíli vedela, že sa stalo niečo zlé.

„Stalo sa to v jedno obyčajné júlové ráno. Robila som raňajky, nakŕmila psov, zjedla vitamíny a našla stratenú ponožku. Spravila si cop predtým, ako som svojho syna vybrala z postieľky,“ začala svoje rozprávanie v článku Meghan. „Po tom, ako som mu vymenila plienku, zacítila som kŕč v bruchu a vedela som, že to nie je dobré. Obaja sme spadli na zem,“ pokračovala.

Ako napísala, v momente, ako stískala svoje prvorodené dieťa, vedela, že stráca to druhé.

„O niekoľko hodín neskôr som ležala v nemocničnej posteli a držala svojho manžela za ruku. Dlaň mal vlhkú, pobozkala som mu hánky. Bola mokrá od našich sĺz,“ priznala. „Zízala som na studené biele steny, moje oči pohasli. Snažila som sa predstaviť si, ako sa z toho dostaneme,“ uviedla.

Meghan ďalej popísala svoj „neznesiteľný smútok“ a spája ho so zármutkom mnohých ľudí, ktorým zomreli rodinní príslušníci na ochorenie COVID-19. Zamýšľa sa aj nad poslednými chvíľami Afroameričana Georgea Floyda, ktorý zomrel po tom, čo mu policajt pri zatýkaní takmer osem minút kľačal na krku, a nad demonštráciami, ktoré jeho smrť vyvolala.

zdroj: Instagram/sussexroyal

Komentáre (0)