Meghan vyslovila pred odchodom z kráľovskej rodiny jednu vetu: Zmeniť mohla všetko

28. 11 2020 13:00 | markiza.sk
Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk

Čo tým myslela, vie v skutočnosti len ona sama.

Britská kráľovská rodina veľmi zodpovedne pristupuje k tomu, o čo sa podelí so širokou verejnosťou. Bežní smrteľníci majú možnosť vidieť len to, čo sa im naskytne počas oficiálnych vystúpení členov rodiny a hneď ako sa zatvoria brány Buckinghamského paláca, ostáva (takmer) všetko neprístupné.

Nie všetko však kráľovská rodina dokáže ovplyvniť. Napríklad knižnú publikáciu Finding Freedom (v českom preklade vyšla pod názvom Cesta za svobodou), ktorú napísali reportéri Omid Scobie a Carolyn Durand. Práve oni dvaja boli v bezprostrednej blízkosti ostro sledovaného páru.

A hoci verejnosť vie o dvojici princ Harry a Meghan Markle prevažne len z titulných strán bulváru a popísalo sa o nich viac než dosť, ako sa uvádza pri spomenutej knihe, len málokto pozná skutočný príbeh Harryho a Meghan. I keď obidvaja sa oficiálne dištancovali od vydanej publikácie, to, či do nej v skutočnosti akýmkoľvek spôsobom nezasahovali, sa zrejme nikdy nedozvieme.

Kniha Finding Freedom
Foto: Profimedia.sk
 

Práve Omid Scobie spomína na apríl 2020, kedy sa Harry a Meghan rozhodli urobiť veľmi odvážny a zároveň závažný krok, keď sa odlúčili od kráľovskej rodiny a prestali si plniť povinnosti, ktoré im ako vojvodovi a vojvodkyni zo Sussexu prislúchali. A to všetko preto, aby ochránili svoju rodinu.

Keď Meghan objímal na rozlúčku v jednej z oficiálnych miestností Buckinghamského paláca, tú chvíľu opisuje ako „neskutočnú“.

„Carolyn a ja sme boli pri jej záverečných oficiálnych akciách, ale stále bolo ťažké uveriť, že táto bude posledná. Personál, ktorý bol pri manželskom páre od prvého dňa, trúchlil nad koncom príbehu, ktorý mal byť šťastný: dvaja ľudia sa zamilujú, zoberú sa, majú dieťa, slúžia kráľovnej, koniec. Namiesto toho opúšťali krajinu,“ píše sa v knihe.

Novinár následne dodal, že keď došlo k objatiu na rozlúčku, Meghan vyslovila vetu: „Nemuselo to takto dopadnúť.“ Čo tým myslela, vie v skutočnosti len ona sama.

zdroj: Instagram/sussexroyal

Komentáre (0)