Ďalší raper je mŕtvy. Smrť za záhadných okolností

01. 12 2020 10:30 | markiza.sk
Raper Lil Yase
Raper Lil Yase Foto: Instagram/yasemoney600

Mal len 26 rokov. Prípad vyšetruje polícia.

Lil Yase je mŕtvy. Dvadsaťšesťročný raper zomrel uplynulý víkend na strelné poranenia, informuje TMZ. Podľa portálu ide o záhadnú vraždu, ktorá doteraz nemá žiadne vysvetlenie.

Zdroje z blízkeho okolia rapera tvrdia, že Lil Yase mal byť zastrelený v sobotu skoro ráno a jeho telo našli niekde v južnej časti oblasti East Bay v San Franciscu, ktorá je kilometre vzdialené od miesta, kde ho videli naposledy, píše ďalej portál TMZ. Zdroje ďalej uvádzajú, že raper sa mal zdržiavať so svojimi kamarátmi v nahrávacom štúdiu v Marin County. Okolo 23.30 h alebo polnoci sa mal vzdialiť od miesta sám s tým, že kamarátom povedal, že sa hneď vráti.

Polícia tvrdí, že rapera zastrelili v blízkosti East Dublin BART Station. Obeť identifikovali ako Alexandra Marka Antonyya. Podľa nemocnice v meste Pleasanton mal vtedy neznámy muž mnohopočetné strelné rany. Následne ho previezli do zariadenia v Castro Valley, kde zraneniam podľahol.

Doteraz nemá polícia žiadnych podozrivých a pokračuje vo vyšetrovaní. Podľa jeho blízkeho okolia nemal žiadnych nepriateľov.

zdroj: Instagram/yasemoney600

Komentáre (0)