Veľké finále Statočný a krásna už v pondelok: Sühan skončí v kóme

05. 12 2020 08:00 | jt
Statočný a krásna
Statočný a krásna Foto: Eccho Rights
Statočný a krásna - finále
Statočný a krásna - finále
Statočný a krásna - finále

Záver obľúbeného seriálu bude poriadne dramatický.

 Ani ste sa nenazdali a už tento pondelok, 7. decembra, vyvrcholí na obrazovkách televízie Doma obľúbený turecký romantický seriál Statočný a krásna. Čaká nás poriadna dávka romantiky, ale aj dramatických okamihov.

Hoci si Sühan (Tuba Büyüküstün) a Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) myslia, že ich úhlavný nepriateľ Riza (Yiğit Özşener) je konečne mŕtvy, opak je pravdou. Keď sa dozvedel, že Sühan svoje očakávané dieťatko na svadbe nepotratila, vystúpil z lode, ktorou chcel uniknúť pred spravodlivosťou do zahraničia, a rozhodne sa šťastie zaľúbencov prekaziť znova.

Sühan a Cesur však svoju lásku nakoniec na druhýkrát spečatili nádhernou romantickou svadbou a odišli spoločne na svadobnú cestu, ďaleko od všetkých problémov. Po návrate ich však čakala krutá realita. Riza uniesol Sühan a Cesur je v obrovskom strachu o svoju milovanú ženu a dieťatko, ktoré Sühan nosí pod srdcom.

Statočný a krásna - finále
Foto: Eccho Rights
 

Keď však Cesur spolu s jej otcom Tahsinom (Tamer Levent) budú chcieť Sühan zachrániť, chytia sa do Rizovej pasce. Po tragickom vyústení tejto udalosti Sühan skončí v kóme. 
 
Zaplatí Riza za svoje ohavné činy? Prebudí sa  Sühan z kómy a porodí Cesurovi vytúžené dieťatko, alebo sa mu sen o šťastnej rodine navždy rozplynie? Toto všetko vám odhalí veľké finále už v pondelok večer na Doma!

POZRITE SI PRVÉ ZÁBERY Z FINÁLE VO FOTOGALÉRII.

Statočný a krásna - FINÁLE - v pondelok o 20:30 na Doma!