Vakcínu proti koronavírusu dostal už aj legendárny Terminátor. Pre fanúšikov má jasný odkaz

21. 01 2021 12:12 | tvnoviny.sk
Arnold Schwarzengger sa zaočkoval proti COVID-19.
Arnold Schwarzengger sa zaočkoval proti COVID-19. Foto: reprofoto/ENEX

Schwarzenegger podstúpil prvé kolo očkovania v Los Angeles a video niekoľkosekundového procesu zavesil na svoj instagramový profil.

Hasta la vista, COVID-19... Predstaviteľ filmového Terminátora, rakúsky herec Arnold Schwarzenegger, má prvú dávku vakcíny proti koronavírusu za sebou. Nadšený sedemdesiattriročný herec a bývalý politik vyzýva všetkých fanúšikov, aby sa pridali k nemu, píše Daily Mail.

Schwarzenegger podstúpil prvé kolo očkovania v Los Angeles a video niekoľkosekundového procesu zverejnil na sociálnej sieti. So zdravotnou sestrou, ktorá sa ho práve chystala očkovať, najskôr zavtipkoval. „Pustite tú ihlu,“ povedal hlasom jednej zo svojich filmových postáv, čím sestričku pobavil.

Po zaočkovaní poďakoval a nakoniec sa obrátil na svojich fanúšikov so slovami: „Práve som dostal svoju vakcínu. Odporúčam to každému. Pripojte sa ku mne, ak chcete žiť,“ vyhlásil filmový Terminátor do kamery.

Schwarzenegger sa dostal na rad po tom, čo minulý týždeň guvernér Kalifornie Gavin Newsom ohlásil očkovanie ľudí nad 65 rokov. „Dnes bol dobrý deň. Nikdy som nebol šťastnejší, že som mohol čakať v rade,“ napísal 'Arnie' k videu na sociálnej sieti.

 

Komentáre (0)