Otec roka: Dcére prerobil miestnosť pod schodmi na izbu Harryho Pottera

08. 01 2022 09:00 | lm
Otec prerobil miestnosť pod schodmi na izbu z filmu o slávnom čarodejníkovi.
Otec prerobil miestnosť pod schodmi na izbu z filmu o slávnom čarodejníkovi. Foto: YouTube / Dank memes compilation

Keď sa video objavilo na internete, nápad kreatívneho otecka si okamžite získal tisícky fanúšikov.

Inšpiroval sa ságou o slávnom čarodejníkovi a miestnosť pod schodmi prerobil na izbu pre svoju dcéru. Miestnosť s tematikou Harryho Pottera má síce len pramálo spoločné so zaprášenou izbou filmového čarodejníka v dome Dursleyovcov, no mužov do detailov premyslený výtvor si získal množstvo fanúšikov. Píše Mirror.

Na dverách do miestnosti visí obraz Tučnej panej, ktorá stráži vchod do Chrabromilskej veže. Na to, aby sa tam návštevník dostal, však musí poznať správne heslo.

Z vnútornej strany dverí visí vlajka Bystrohlavskej fakulty, keďže malá fanúšička má rada práve túto fakultu. Nechýbajú zo stropu visiace sviečky, záškodnícka mapa, listy z Rokfortu či články z Denného proroka a samozrejmosťou je aj plyšová Hedviga.

Otec prerobil miestnosť pod schodmi na izbu z filmu o slávnom čarodejníkovi.
Foto: YouTube / Dank memes compilation
 

V prípade, že malá milovníčka čarodejníckej ságy dostane chuť na čítanie, na poličkách ju čaká celá zbierka kníh J. K. Rowlingovej. Tú si môže vychutnať na podlahe vystlanej pohodlnými matracmi a vankúšmi.

Keď sa video objavilo na internete, nápad kreatívneho otecka si okamžite získal tisícky fanúšikov, ktorí ho žiadajú, aby podobnú miestnosť vytvoril aj pre nich, hoci už majú viac ako tridsať rokov. Dokonca sa objavil aj návrh na kúpu domu s touto čarovnou miestnosťou, ktorá je ako stvorená pre každého fanúšika nezabudnuteľnej ságy.

zdroj: YouTube/Dank memes compilation

Chlapec, ktorý prežil, sa vracia! Harry Potter od prvého kúzla až po veľkolepé finále si nenechajte ujsť od 8. januára každú sobotu na Markíze.