Dakota Johnson klamala! Hviezda Fifty Shades to teraz aj sama priznala

25. 01 2021 09:40 | markiza.sk
Dakota Johnson a Jamie Dornan
Dakota Johnson a Jamie Dornan Foto: Profimedia.sk

Herečka šla s pravdou von.

Dôvera fanúšikov Dakoty Johnson je zjavne po jej poslednom vyjadrení nahnutá. Tridsaťjedenročná herečka sa ešte v marci minulého roka objavila vo videu pre Architectural Digest (americký mesačník, ktorý sa zameriava aj na interiérový dizajn, pozn. red.). V rámci prehliadky ukázala, ako býva vo svojom losangelskom dome.

Keď sa ocitla v kuchyni, na linke boli položené dve misy s limetkami. „Milujem limetky. Milujem! Sú skvelé. Veľmi ich mám rada a takto ako ich mám vo svojom dome, ich rada ukazujem,“ povedala vo videu. A teraz, o desať mesiacov neskôr, sama odhalila, že to bola iba lož, píše Just Jared.


zdroj: YouTube/ArchitecturalDigest

Hviezda erotickej trilógie Fifty Shades bola v šou Jimmyho Fallona, aby odpromovala nový film Our Friend, kde prezradila, že je na limetky v skutočnosti alergická.

„Vlastne som alergická na limetky. Mám miernu alergiu na limetky a medový melón,“ povedala a dodala, že ju po ich konzumácii svrbí jazyk.

Ako sa ukázalo, niekto jej dom, v ktorom následne nakrúcalo pre Architectural Digest, naaranžoval a na kuchynský pult položil misy s limetkami. „Ja som vlastne ani nevedela, že tam boli. Robila sa prehliadka, vošla som do kuchyne a takto tam boli vystavené,“ povedala. „Nebolo to ľahké ich jednoducho ignorovať, a tak som klamala,“ priznala.

Herečka v tom dome už pritom ani nebýva, dodal portál Just Jared.

 

zdroj: YouTube/fallontonight

zdroj: Twitter/EMM4STONE

Komentáre (0)