Hviezda Harryho Pottera na Slovensku! Slivovicou ani borovičkou nepohrdla

26. 01 2021 10:00 | markiza.sk
Režisér Mike Newell (vľavo) a Stanislav Ianevski (vpravo) na nakrúcaní filmu Harry Potter a Ohnivá časa
Režisér Mike Newell (vľavo) a Stanislav Ianevski (vpravo) na nakrúcaní filmu Harry Potter a Ohnivá časa Foto: Warner Bros/Courtesy Everett Collection
Záber z filmu Harry Potter a Ohnivá čaša
Plagát k filmu Harry Potter a Ohnivá čaša
Stanislav Ianevski ako Viktor Krum vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša

Ako nám herecká hviezda povedala mimo rozhovoru, prvý večer u nás bol veľmi náročný.

Jeho sláva narástla po tom, čo vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša stvárnil metlobalového hráča a účastníka Trojčarodejníckeho turnaja Viktora Kruma.

V apríli to budú dva roky, čo bulharský herec Stanislav Ianevski (35) navštívil Bratislavu a nám sa s ním podarilo urobiť rozhovor.

„Do Slovenska som sa zamiloval, všetci, ktorých som stretol, boli veľmi pozitívni,“ povedal a priznal, že jeho prvý večer v hlavnom meste Slovenska sa nezaobišiel bez ochutnávky borovičky a slivovice.

Hviezda Harryho Pottera nám porozprávala celý príbeh, ako sa dostala k samotnému nakrúcaniu. Pozrite si exkluzívny rozhovor, v ktorom sa dozviete, aká bola jeho reakcia, keď mu zavolali, že ho obsadili do postavy Viktora Kruma, či prečítal všetky knihy o čarodejníkovi, ako si spomína na nakrúcanie a čo prezradil na Emmu Watson (Hermiona Grangerová).

Rozhovor so Stanislavom Ianevskim sme nakrútili v apríli 2019 pri príležitosti 13. ročníka medzinárodného festivalu fantasy, sci-fi, histórie, mytológie a popkultúry SlavCon 2019 (pozn. red.).

 
 

Nenechajte si ujsť film Harry Potter a Ohnivá čaša s hercom Stanislavom Ianevskim alias Viktorom Krumom v piatok o 20.30 h a v sobotu o 15.55 h na Markíze!

 

Komentáre (0)