Krutý rozchod: Herec z ničoho nič oznámil manželke, že po 20 rokoch opúšťa rodinu

27. 01 2021 10:30 | markiza.sk
Ioan Gruffudd a Alice Evans v roku 2011
Ioan Gruffudd a Alice Evans v roku 2011 Foto: Profimedia.sk

Herečka ako aj ich dcérky sú smutné a zmätené, keďže nedostali žiadne odôvodnenie, prečo sa tak rozhodol.

Pri manželstvách celosvetovo známych ľudí sme si už zvykli na to, že sa vo väčšine prípadov rozhodnú ísť každý vlastnou cestou a rozídu sa ako priatelia. Či už je to tak aj v skutočnosti, alebo ide iba o prácu šikovného hovorcu, vedia len oni sami. Tento rozchod je však úplne iný prípad.

Welšský herec Ioan Gruffudd (47) jednoducho svojej manželke, tiež herečke, Alice Evans (49), s ktorou tvorí pár 20 rokov, oznámil, že sa rozhodol opustiť ju aj ich deti, informuje portál Just Jared.

Ioan Gruffudd a Alice Evans na losangelskej premiére filmu San Andreas v roku 2015:

Ioan Gruffudd a Alice Evans na losangelskej premiére filmu San Andreas v roku 2015.
Foto: Profimedia.sk
 

„Smutné správy. Môj milovaný manžel, moja spriaznená duša po celých 20 rokov, Ioan Gruffudd, oznámil, že od budúceho týždňa opúšťa svoju rodinu. Ja ako aj naše dcérky sme veľmi smutné a zmätené. Nedostali sme žiadne odôvodnenie okrem toho, že ma ‚už viac nemiluje‘. Je mi to tak ľúto,“ napísala na sociálnej sieti Twitter.

Ioan Gruffudd a Alice Evans sa stretli na nakrúcaní filmu 102 Dalmatíncov (2000) a v roku 2007 sa zosobášili. Majú dve dcéry (jedna sa narodila v roku 2009, druhá v roku 2013).

Herec je najviac známy vďaka postave Mistra Fantasica (Reeda Richardsa) vo filmoch Fantastic Four (2005) a Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007). Naposledy sa objavil v akčnom trileri Ava (2020). Jednou z jeho prvých postáv bola rola Harolda Godreyho Lowea vo filme Titanic (1997), na fotke nižšie.

Ioan Gruffudd vo filme Titanic
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre (0)