Herečka bojovala po pôrode o život: Konečne dobré správy

27. 01 2021 16:00 | jt
Fernanda Castillo so synčekom
Fernanda Castillo so synčekom Foto: Instagram Fernanda Castillo

Seriálová kráska sa konečne ozvala fanúšikom.

Minulý týždeň sme vás na našich stránkach informovali, že mexická herečka Fernanda Castillo, ktorú fanúšikovia telenoviel registrujú ako Danielu z Čistej lásky či ako Luisu z Teresy, sa krátko po pôrode ocitla znova v nemocnici a bojovala o svoj život.

Herečka, ktorá sa krátko pred Vianocami stala mamou a svojmu priateľovi Erikovi Hoyserovi porodila prvorodeného synčeka Liama, musela byť dva týždne po pôrode hospitalizovaná pre popôrodné ťažkosti.

Ako odhalila jej mama, seriálová kráska sa druhýkrát narodila. Fernanda sa pred pár dňami ozvala fanúšikom s dobrou správou, že ju už prepustili z nemocnice a je konečne doma s mužmi svojho života.

„Všetkým, ktorých znepokojovalo moje zdravie: V pondelok 11. januára som musela byť urgentne hospitalizovaná pre ťažkú ​​komplikáciu po pôrode. Bol to veľmi náročný týždeň, ale dnes som v poriadku, doma aj so svojou rodinou. Vďaka Bohu. Tebe Erik Hayser a Liamovi za najlepší dôvod na boj. Ďakujem Dr. Patricio Sanhueza Smith za záchranu môjho života,” napísala v statuse na sociálnej sieti a priložila fotku držiac za prštek svojho synčeka.

Zdroj: Instagram/fernandacga

Zdroj: Instagram/fernandacga

Obľúbenú telenovelu Teresa aj s krásnou Fernandou Castillo teraz môžete sledovať aj na VOYO!

 

Komentáre (0)