Veľký šok v Chicago Med: Dramatický koniec jednej z hlavných postáv

02. 03 2021 08:00 | jt
Chicago Med
Chicago Med Foto: NBC Universal
Chicago Med - Marcel
Chicago Med - Rhodes
Chicago Med - Marcel

Kto ho nahradí?

Divákov televízie Doma si úplne podmanil seriál z lekárskeho prostredia CHICAGO MED. Už v utorok večer odštartuje jeho najnovšia, piata séria, ktorá bude plná zmien. Jeden krásavec odíde, druhý nastúpi na scénu.
 
Ak ste si aj vy zamilovali v najúspešnejšom lekárskom seriáli súčasnosti doktora Connora Rhodesa, pripravte si vreckovky. Jeho predstaviteľ, herec Colin Donnel, na začiatku 5. série nedobrovoľne odíde zo seriálu. Ako sa vyjadril sám herec, aj jemu samotnému bolo ľúto konca v seriáli, no tvorcovia potrebovali oživiť dej a jeho postava v seriáli skončila. „Mali sme skrátka pocit, že Connorov príbeh sa blíži k vyvrcholeniu. Bolo čoraz ťažšie jeho dejovú líniu ďalej rozvíjať,” povedal showrunner Andrew Schneider.

Chicago Med - Rhodes
Foto: NBC Universal
 

Odchod Connnora zo seriálu sa udeje za poriadne dramatických okolností. Samotný herec dúfa, že v budúcnosti sa v seriáli ešte objaví: „Som veľmi vďačný, že môj odchod napísali takým spôsobom, že sú dvere pre môj prípadný návrat v budúcnosti stále otvorené,“ povedal Colin. V rovnakom duchu sa vyjadrili aj tvorcovia, takže jeho opätovný návrat do seriálu v niektorej z ďalších sérií nie je vylúčený.

KTORÝ FEŠÁK RHODESA NAHRADÍ, SA DOZVIETE NA ĎALŠEJ STRANE.

Komentáre (0)