Sledoval celý svet frašku? Meghan a Harry boli svoji skôr, ako sme si mysleli

08. 03 2021 10:45 | zv
Už boli svoji!
Už boli svoji! Foto: Profimedia.sk

Už zrejme naozaj nemôžeme ničomu veriť.

Meghan a Harry dnes budú na vás vyskakovať možno aj z chladničky. Od ich svadobného dňa sa totiž o nich nepísalo toľko ako práve dnes. Dôvodom je šokujúci rozhovor, ktorý poskytli legende Oprah Winfrey a v ktorom sa bývalá herečka natoľko rozrečnila, že niektorým zbúrala predstavu o kráľovskom živote a iných poriadne rozhorčila, pretože jej až tak neveria.

Názory na otvorený rozhovor, v ktorom okrem iného spomenula, že mala myšlienky na samovraždu, sa naozaj rôznia.

Meghan šokovala výpoveďou: Premýšľala, že si siahne na život

Tak či onak, všetci sú v šoku, že ani tá ich kráľovská svadba nebola až taká skutočná, ako sme si všetci mysleli. Počas veľkolepého obradu, ktorý sledoval celý svet, už bola dvojica totiž zosobášená.

profimedia-0372262430.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Meghan a Harry si povedali svoje áno v tichosti a tajne už tri dni pred veľkolepou verejnou svadbou, ktorá sa konala 19. mája 2018 na zámku Windsor.

„Vzali sme sa tri dni pred našou svadbou,“ povedala Meghan s tým, že manželské sľuby si vymenili v súkromí pred canterburským arcibiskupom Justinom Welsbym na záhrade. Podľa jej slov o tom nikto nevedel a bola to významná chvíľa len pre nich dvoch. Harry ju opravil, že troch, keďže tam bol prítomný aj arcibiskup.

Vojvodkyňa označila oficiálnu kráľovskú svadbu za akési „predstavenie pre ľudí“, ktoré nebolo o nich. Dokonca v ten deň ani nebola nervózna a noc pred svadbou v pokoji celú prespala.

Otázne však je, či svadba v súkromí bola aj skutočne legitímna.

Komentáre (0)