Páry, ktoré nás roky utvrdzujú v tom, že láska je možná aj v Hollywoode

13. 04 2021 17:00 | markiza.sk
Tom Hanks a Rita Wilson
Tom Hanks a Rita Wilson Foto: Profimedia.sk

Niektorí to spolu „ťahajú“ aj niekoľko desaťročí.

Keď bežní ľudia, ktorí nie sú na výslní ako svetové herecké či spevácke hviezdy, vidia, ako sa vedia rozpadnúť vzťahy trvajúce niekoľko mesiacov, ale aj rokov, ťažko dokážu uveriť tomu, že v tomto priemysle je vôbec priestor na skutočnú lásku.

Každopádne nikto nevidí do nikoho vnútra, a tak nie je na mieste kohokoľvek odsudzovať, pretože keď žijeme „normálne“ životy bez otravných paparazzov na každom rohu, ktorí len čakajú na to, aby sa im podarilo nafotiť niečo zaujímavé, nevieme, aké to je byť v koži svetoznámych hviezd, ktoré sú, chtiac-nechtiac, stredobodom pozornosti širokej verejnosti.

Samozrejme, niektoré páry končia ihneď, niektoré sa dokonca aj zasnúbia a napriek tomu sa každý z nich rozhodne ísť vlastnou cestou, čo sa avšak deje aj u mnohých „obyčajných“ ľudí, ktorí nie sú ani herci, ani speváci.

Existujú však páry, ktoré napriek tomu, že žijú v neľahkom tvrdom hollywoodskom svete vedia žiť nádherný usporiadaný život dlhé roky, niektorí aj desaťročia. Tak napríklad Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas sa zosobášili v roku 2000, Kurt Russell a Goldie Hawn sú spolu od roku 1983, Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick mali svadbu v roku 1997 a Tom Hanks s manželkou Ritou Wilson v roku 1988.

Šípkou vpravo (priamo na fotke) sa preklikajte na jednotlivé páry, ktoré to spolu „ťahajú“ dlhé roky.

zdroj: Instagram/popculture

Komentáre (0)