Neupravená fotka Kardashianky valcuje internet: Takúto reakciu nikto nečakal

08. 04 2021 14:00 | zv
Khloé Kardashian
Khloé Kardashian Foto: Profimedia.sk

Posmešky vystriedala ľútosť.

Len len pred dvoma dňami sme písali o tom, že na profile Khloé Kardashian sa nechtiac objavila jej neupravená fotka. Slávna reality hviezda nedala zvolenie na jej zverejnenie, a keď ju zbadala, okamžite ju museli zmazať.

Jej PR tím sa snažil zahladiť stopy, no snímka za tieto dni zvalcovala internet. Všetci riešili, prečo jedna zo sestier klame fanúšikov a v skutočnosti vyzerá úplne inak ako na upravených fotkách, ktoré zapĺňajú jej kontá na sociálnych sieťach.

TIP: Kardashianka nechtiac zverejnila neupravenú fotku: Spustilo sa „peklo“!

Khloé sa rozhodla reagovať a také úprimné slová od nej zrejme nikto nečakal. Kardashianka zverejnila svoje videá a ďalšie neupravené fotky s popisom – „toto som ja a moje neretušované telo“. Ďalej dodala, že fotka, ktorá vyvolala takú reakciu, bola podľa nej nádherná, no keďže celý život bojuje s tým, že ľudia riešia, ako vyzerá, tak jednoducho nechcela mať záber v zlom svetle, ktorý vyzerá nelichotivo, na svojom profile.

„Mám plné právo požiadať o to, aby sa takýto záber nezverejňoval, bez ohľadu na to, kto som,“ napísala. Khloé pokračovala, že je dlhé roky pod neuveriteľným tlakom, počúva posmešky ohľadom jej výzoru a stále má pocit, že musí spĺňať niekoho predstavy o dokonalom vzhľade.

Zdroj: Instagram/khloekardashian

Dokonca zverejnila aj najčastejšie urážky, ktoré o sebe roky počúva: „Khloé je tučná sestra, Khloé je škaredá sestra, jej otec nie je jej otcom, pretože vyzerá tak odlišne, jediný spôsob, ako mohla schudnúť, je operácia.“

Jej fanúšikovia sa zrazu na ňu začali pozerať inak a „hejty“ vystriedala ľútosť. „Nosím mejkap, nechávam si upravovať nechty, používam filtre a upravujem si fotky a predstavujem sa svetu tak, ako chcem, aby som bola videná,“ dodala.

Komentáre (0)