Veľké stretnutie bratov: Kedy sa princovia William a Harry uvidia zoči-voči?

14. 04 2021 13:30 | zv
Princovia William a Harry
Princovia William a Harry Foto: Profimedia.sk

Vojvodkyňa Kate sa vraj bude snažiť vytvoriť pokojnú atmosféru.

Princ Harry a princ William sa osobne nestretnú až do soboty, kedy sa poslednýkrát rozlúčia s ich milovaným starým otcom, princom Philipom. Harry momentálne v súlade s pandemickými opatreniami dodržia povinnú karanténu v sídle Frogmore Cottage a pred pohrebom absolvuje ešte aj testovanie na koronavírus.

Podľa denníka DailyMail sa však predpokladá, že odkedy vojvoda zo Sussexu v nedeľu pristál na londýnskom letisku Heathrow, s bratom aspoň telefonoval.

Archívna fotka
Foto: Profimedia.sk
 

TIP: V dokumente s názvom Princ Philip - portrét si zaspomíname na zosnulého princa, ktorý by o pár týždňov oslávil sté narodeniny. Sledujte ho na VOYO.

Pre princov bude stretnutie zoči-voči na zámku Windsor veľmi významným nielen pre rozlúčku s princom Philipom, ale aj pre možné obnovenie naštrbených vzťahov, ktorým nepomohol televízny rozhovor s Oprah Winfrey. Je pravdepodobné, že celý svet bude sledovať, či sú si v ťažkých časoch oporou, ako to bolo kedysi.

Kate ako „mierotvorca”

profimedia-0311712790.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Vojvodkyňa Kate je vraj ochotná byť akýmsi „mierotvorcom” medzi bratmi, ktorí však určite svoje spory počas smutného dňa odložia. Harry švagrinú nie raz opísal ako veľkú sestru, ktorú nikdy nemal.

Daily Telegraph uviedol, že princovia v sobotu nebudú riešiť svoje konflikty. Budú súčasťou zjednotenej rodiny, ktorá stojí pri kráľovnej a ktorá si chce uctiť pamiatku ich milovaného člena.

TIP: Obdivuhodný krok kráľovnej: Pozrite, čo urobila štyri dni po smrti manžela

Túto sobotu (17. apríla) vám prinesieme priamy prenos z poslednej rozlúčky s princom Philipom, vojvodom z Edinburghu. Sledujte špeciál Rozlúčka s princom Philipom o 15.25 h na Markíze s moderátorkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou a jej hosťami.

 

Komentáre (0)