Život princa Philipa v jednom dokumente. Nenechajte si to ujsť

16. 04 2021 14:30 | markiza.sk
Princ Philip
Princ Philip Foto: Profimedia.sk

Uvedieme ho ako poctu Vojvodovi z Edinburghu.

Od piatka (9. apríla) je nielen v Spojenom kráľovstve smutná atmosféra. Celý svet zasiahla správa o smrti manžela britskej kráľovnej Alžbety II. Princ Philip zomrel vo veku 99 rokov so svojou milovanou manželkou po svojom boku na zámku Windsor.

Kráľovná Alžbeta II. a princ Philip boli manželmi neuveriteľných 73 rokov a počas svojho manželstva si prešli aj neľahkými chvíľami. Prečítajte si ich skutočný príbeh. Manželmi boli pre mnohých naozaj nepredstaviteľne dlhý čas. Ich príbeh lásky však zvládol nielen vojnu, škandály, obrovský tlak verejnosti a médií, ale aj neobvyklé postavenie muža v páre, ktorý sa naučil žiť v tieni svojej manželky.

Ako poctu vojvodovi z Edinburghu uvádzame na VOYO špeciálny dokument, ktorým si pripomenieme jeho pozoruhodný život. V dokumente s názvom Princ Philip - portrét si zaspomíname na zosnulého princa, ktorý by o pár týždňov oslávil sté narodeniny.

Dokument nájdete exkluzívne na VOYO

 

Túto sobotu (17. apríla) vám prinesieme priamy prenos z poslednej rozlúčky s princom Philipom, vojvodom z Edinburghu. Sledujte špeciál Rozlúčka s princom Philipom o 15.25 h na Markíze s moderátorkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou a jej hosťami.

 

 

Komentáre (0)