Tento záber dojal svet! Žiadni princ a kráľovná, ale obyčajní prastarí rodičia

15. 04 2021 11:30 | zv
Kráľovská rodina
Kráľovská rodina Foto: Profimedia.sk

Snímku zhotovila samotná vojvodkyňa Kate.

Po smrti princa Philipa si jeho príbuzní a blízki spomínajú na najkrajšie chvíle, ktoré spolu zažili. O niektoré momenty sa dokonca podelili aj s verejnosťou a archívne zábery zverejnili na ich oficiálnych kontách na sociálnych sieťach.

TIP: Obdivuhodný krok kráľovnej: Pozrite, čo urobila štyri dni po smrti manžela

Jedna zo zverejnených fotiek chytila za srdce celý svet. Na snímke totiž nie sú kráľovná Alžbeta II. a princ Philip zachytení ako členovia monarchie, ale ako milujúci prastarí rodičia. O unikátny záber so siedmimi pravnúčatami, ktorý vznikol v roku 2018 na zámku Balmoral, sa postarala samotná vojvodkyňa Kate. Tá je vášnivou fotografkou a nie raz sa jej podarilo zachytiť takúto krásnu rodinnú emóciu.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Okrem tejto fotky sa na konte kensingtonroyal objavil aj záber z roku 2015, taktiež zo zámku Balmoral, na ktorom sú kráľovná, princ Philip spolu s princom Williamom, vojvodkyňou Kate a pravnúčatami - princom Georgeom a princeznou Charlotte. V tom čase ešte princ Louis nebol ani na svete.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

TIP: V dokumente s názvom Princ Philip - portrét si zaspomíname na zosnulého princa, ktorý by o pár týždňov oslávil sté narodeniny. Sledujte ho na VOYO.

Túto sobotu (17. apríla) vám prinesieme priamy prenos z poslednej rozlúčky s princom Philipom, vojvodom z Edinburghu. Sledujte špeciál Rozlúčka s princom Philipom o 15.25 h na Markíze s moderátorkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou a jej hosťami.

 

Komentáre (0)