Pred oltár sa už nepostavia: Prominentný pár ukončil špekulácie o ich vzťahu!

15. 04 2021 14:48 | kf
Jennifer Lopez a Alex Rodriguez v Dominikánskej republike
Jennifer Lopez a Alex Rodriguez v Dominikánskej republike Foto: Profimedia

Hoci to vyzeralo byť medzi nimi už v poriadku, po štyroch rokoch oznámili definitívny koniec vzťahu.

Len mesiac dozadu sa objavili na verejnosti špekulácie, že Jennifer Lopez a Alex Rodriguez sa rozišli. Správa rýchlo obletela celý svet a preto netrvalo dlho, kým pár na špekulácie zareagoval. Podľa ich vtedajších tvrdení prechádzali zložitým obdobím, ale dajú vzťahu druhú šancu. „Musíme ešte popracovať na niektorých veciach v našom vzťahu," oznámili obidvaja médiám. Neskôr sa na internete objavili fotky, ako Alex priletel za Jennifer Lopez do Dominikánskej republiky a vymieňali si nežné bozky na terase.

zdroj: Instagram/jlo

Predsa sa pred oltár nepostavia

Hoci vyzeralo byť všetko v poriadku, Jennifer a Alex rušia oficiálne zásnuby. Asi si časom uvedomili, že to medzi nimi nefunguje a rozhodli sa zostať po dlhých rokoch strávených spolu priateľmi.

„Uvedomili sme si, že bude lepšie, ak zostaneme len priatelia. Naďalej budeme spolupracovať a navzájom sa podporovať v našich spoločných projektoch. Prajeme jeden druhému len to najlepšie. Z úcty k našim deťom nám zostáva iba povedať, že ďakujeme všetkým, ktorí nám vyjadrili milé slová a podporu." Toto je oficiálne vyjadrenie páru, ktorý zverejnili zahraničné médiá. Po štyroch rokoch si tak Jennifer Lopez a Alex Rodriguez povedali zbohom a každý sa rozhodol ísť vlastnou cestou.

Komentáre (0)