Bola na tom tak zle, že prepisovala závet. Speváčka prehovorila o chorobe

07. 05 2021 17:00 | markiza.sk
Speváčka Pink s manželom Careym Hartom
Speváčka Pink s manželom Careym Hartom Foto: Instagram/pink

Zamýšľala sa aj nad tým, čo by povedala svojim deťom, keby vedela, že je to naposledy, čo s nimi môže hovoriť.

Len málokto naďalej verí v to, že pandémia, ktorú zažívame už vyše roka, je iba bohapustý výmysel, hoci pochybovači sa nájdu vždy.

Ochorenie COVID-19 sa ešte v marci minulého roka nevyhlo ani speváčke Pink a jej synovi Jamesonovi (4), ktorým vyšiel pozitívny test na nový koronavírus. V rozhovore s Markom Wrightom pre Heart Radio prezradila, že v jednom momente si myslela, že to neprežije.

„Bude to znieť šialene, no mali sme minulý rok COVID, veľmi skoro v marci, a bolo to naozaj, naozaj zlé, a prepísala som svoj závet,“ priznala 41-ročná speváčka a skladateľka. Jej manžel Carey Hart (45) a takmer desaťročná dcéra Willow Sage sa vírusu, našťastie, nenakazili.

„Vo chvíli, keď som si myslela, že je to náš koniec, som zavolala najlepšej kamarátke a povedala: ‚Potrebujem, aby si Willow odkázala, ako veľmi ju ľúbim,‘“ povedala Pink v rozhovore.


Všetko malo, chvalabohu, šťastný koniec a z najhoršieho sa Pink a jej syn dostali. Hovorí však, že to bolo „skutočne desivé a naozaj veľmi zlé“. To ju primälo k tomu, aby sa zamyslela nad tým, aký odkaz zanechá svojim deťom. „Čo ich učím? Zvládnu to v tomto svete, v tomto šialenom svete, v ktorom teraz žijeme?“ opýtala sa sama seba. Pink sa dokonca zamyslela nad tým, čo by im potrebovala povedať, keby vedela, že to bude naposledy, čo bude môcť s nimi hovoriť.

To všetko ju viedlo k napísaniu jej nového singlu, ktorý nesie názov All I Know So Far (v preklade Všetko, čo doposiaľ viem, pozn. red.). Skladba vyšla v piatok (7. mája) a Pink ju venovala svojej dcére Willow. Skladbu bude obsahovať aj v dokument Pink: All I Know So Far, ktorý bude mať premiéru už 21. mája.


Komentáre (0)