Tvrdý ako skala? Zabudnite na drsniaka Semira, toto je jeho pravá tvár

16. 05 2021 14:00 | trinity
Erdoğan Atalay ako Semir v seriáli Kobra 11
Erdoğan Atalay ako Semir v seriáli Kobra 11 Foto: RTL
Kobra 11
Kobra 11
Kobra 11

Zoznámte sa s milujúcim otcom, ktorý sa svojimi drobcami rád nechá trochu, eeeh... Vylepšiť.

Kým my, na Slovensku, si na Deň otcov musíme ešte nejaký ten piatok počkať (tento rok tento pohyblivý sviatok, slávený vždy tretiu júnovú nedeľu, pripadá na 20. júna), v Nemecku, okrem iného kolíske jedného z najobľúbenejších akčných krimiseriálov všetkých čias – Kobry 11 -, ho už majú za sebou (slávi sa totiž vždy presne 39 dní po Veľkonočnej nedeli, čo tento rok pripadlo na štvrtok, 13. mája).

V tento krásny sviatok väčšina nemeckých celebrít usilovne postuje na sociálnych sieťach fotografie viac-menej rovnakého druhu - za A) muži i ženy pózujú so svojimi otcami, za B) ženy so svojimi „horšími“ polovičkami, otcami svojich detí alebo za C) muži, hrdí otcovia, so svojim potomstvom. Šarmantný Erdoğan Atalay, alias temer nezničiteľný komisár Semir Gerkhan z Kobry 11, ale fanúšikov potešil fotkou z úplne iného súdka. Odhalil v nej totiž takpovediac svoju pravú tvár! Zabudnite na drsniaka Semira, tvrdého ako skala – zoznámte sa s milujúcim otcom Erdoğanom, ktorý sa svojimi drobcami (predpokladáme, že autorkou jeho nového imidžu je 2,5-ročná dcérka Matilda Meliha) rád nechá trochu, eeeh... Vylepšiť. :-)

Zdroj: Instagram/cobraeleven_erdogan

Čo málokto vie, Erdoğan mal ako chlapec pôvodne úplne inú predstavu o tom, kým by chcel byť. Verte tomu alebo nie, tanečníkom. A nie hocijakým, ale baleťákom! Lenže na sólistu bol v tom čase už, žiaľ, pristarý – a na člena baletnej skupiny mu zase, ehm, povedzme, že pár centimetrov do potrebnej výšky chýbalo... Prezradil to v nedávnom rozhovore pre nemeckú televíziu RTL, ktorá populárnu Kobru 11 vysiela už úctyhodných 25 rokov a ktorá pred pár týždňami dala šancu zviditeľniť sa aj jeho 8-ročnému synčekovi Marisovi – v projekte, ktorý je tak trochu dôkazom, že povestné jablko, aspoň čo sa už spomínaných tanečných génov týka, naozaj nepadá ďaleko od stromu... V Let's Dance Kids, detskej verzii i u nás známej tanečnej šou Let's Dance.

Semir, ako ho poznáme a milujeme

Zdroj: Instagram/cobraeleven_erdogan

Zdroj: Instagram/cobraeleven_erdogan

Kultovú Kobru 11 si nenechajte ujsť vždy od pondelka do piatka o 18.00, na Dajto!

Komentáre (0)