Harryho a Meghan už viac „odvrhnúť“ nemohli: Toto gesto hovorí za všetko

16. 05 2021 11:00 | zv, tasr
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Profimedia.sk
Múzeum Madame Tussauds premiestnilo modely princa Harryho a Meghan do hollywoodskej zóny.
Múzeum Madame Tussauds premiestnilo modely princa Harryho a Meghan do hollywoodskej zóny.
Múzeum Madame Tussauds premiestnilo modely princa Harryho a Meghan do hollywoodskej zóny.

Je jasné, čo si o ich odchode myslia.

Múzeum voskových figurín Madame Tussauds v Londýne sa rozhodlo premiestniť figuríny  princa Harryho a vojvodkyne Meghan do hollywoodskej zóny. Modely páru už nie sú v skupine s ostatnými členmi Windsorskej dynastie.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

Múzeum sa rozhodlo pre tento krok rok po tom, ako Harry a Meghan ukončili svoje kráľovské povinnosti a odsťahovali sa do USA. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu ukončil svoje kráľovské povinnosti so zámerom budovať si nové nezávislé kariéry na druhej strane Atlantiku. Odvtedy podpísali zmluvy s viacerými spoločnosťami.

„Múzeum Madame Tussauds v Londýne presunulo modely Harryho a Meghan do svojej úplne novej zóny Awards Party, čo lepšie odráža ich odchod z Frogmoru do Hollywoodu,“ uviedlo vo vyhlásení toto vyhľadávané múzeum. Frogmore Cottage je označenie bývalého domova páru v Británii.

TIP: Princ Harry s Meghan prekvapili: Obrovský dar na Archieho narodeniny

Ešte v priebehu mája bude mať premiéru televízny dokumentárny seriál o duševnom zdraví, na ktorého vytvorení spolupracoval Harry. Princ sa objavil aj v podcaste Armchair Expert, ktorý moderuje americký herec Dax Shephard. Harry v ňom prirovnal svoj život člena kráľovskej rodiny k filmu Truman Show o mužovi, ktorý nevedomky vyrastal ako ústredná postava v obľúbenej celosvetovej reality show.

Vojvoda zo Sussexu tiež poodhalil, že keď sa začal jeho vzťah s Meghan, pár sa stretával v supermarketoch, aby sa tak vyhol pozornosti bulvárnych fotografov. Vyhlásil, že po presťahovaní sa do Kalifornie so synom Archiem manželia prežívajú väčšiu osobnú slobodu.

Komentáre (0)