Srdce roztrieštené na milión kúskov. Herečka prišla tretíkrát o bábätko

10. 06 2021 11:00 | markiza.sk
Odette Annable prišla tretíkrát o bábätko
Odette Annable prišla tretíkrát o bábätko Foto: Instagram/odetteannable

O svoj smútok sa rozhodla podeliť.

Do ženy, ktorá príde o svoje milované bábätko, sa vie vcítiť iba žena, ktorá si tým sama prešla. Keď však niekto potratí trikrát, musí to byť nepredstaviteľná bolesť.

Odette Anable na sociálnej sieti oznámila, že prišla o svoje nenarodené dieťa už po tretí raz. „Toto nie je oznam o tehotenstve. Jedna vec, ktorá je istá, je to, ako sme sa ja a Dave cítili, keď som zistila, že čakám dieťa. Boli sme nadšení. Po dvoch potratoch po tom, čo sme mali Charlie a po osobnej ceste nás ako dvojice, sme konečne cítili, že sme na správnom mieste a darom pre nás bolo toto bábätko v mojom bruchu. Keď táto fotka vznikla v decembri, bola som v 15. týždni a dnes si mal prísť na svet. Mali sme iný plán a naše dieťa už viac nie je s nami,“ napísala v popise fotky.

Tridsaťšesťročná americká herečka a modelka ďalej poznamenala, že sa o to rozhodla takto verejne podeliť práve pre to, že to, čo vidíme na sociálnych sieťach, často nekorešponduje so skutočným životom.

Herečka, známa najmä vďaka seriálu House, Supergirl či October Road, má s manželom Davom (41) päťročnú dcéru Charlie Mae. O ďalšie dieťa sa prestali snažiť po tom, čo sa po deviatich rokoch manželstva odlúčili, v auguste 2020 sa však k sebe opäť vrátili.

Na ďalšiu fotku sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke):

zdroj: Instagram/odetteannable

zdroj: Instagram/odetteannable