Čo to porobila s tvárou?! Fanúšikovia hviezdu zo Sexu v meste nespoznávajú

14. 06 2021 11:00 | markiza.sk
Záber z nakrúcania filmu Sex v meste 2
Záber z nakrúcania filmu Sex v meste 2 Foto: Profimedia.sk

Je na ňu smutný pohľad. Už to nie je ona.

Odkedy sa objavili prvé informácie o tom, že kultový seriál Sex v meste sa dočká pokračovania, fanúšikovia sa pochopiteľne rozdelili na dva tábory. Zatiaľ čo jedna strana sa teší na návrat svojich obľúbených postáv, druhá by nechala seriál tak, ako ho tvorcovia ukončili. Veď od poslednej série uplynulo (rovnako ako v prípade sitkomu Priatelia) 17 rokov.

Pozitívne reakcie nepribudli ani po tom, čo sa ozrejmilo, že milovníci Sexu v meste po rokoch neuvidia všetky štyri herečky, ale iba tri. Kim Cattrall (64), ktorá stvárnila „sexuchtivú“ Samanthu, sa totiž na návrate nezúčastní.

A hoci sa prvotne objavili správy o tom, že chýbať bude aj Chris Noth alias Pán Božský, nakoniec potvrdil svoju účasť rovnako ako aj David Eigenberg (Steve Brady), Mario Cantone (Anthony Marentino), Willie Garson (Stanford Blatch) a Evan Handler (Harry Goldenblatt).

Herci sa už dokonca stretli na prvom čítaní a Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw) ako aj Cynthia Nixon (Miranda Hobbes) zverejnili spoločný záber, na ktorom sú spolu aj s Kristin Davis (Charlotte York). Tá rovnakú fotografiu na svoj profil „nezavesila“. A zrejme vedela prečo.

V komentároch mnohí používatelia neverili vlastným očiam a v 56-ročnej herečke Charlotte nespoznali. „Čo sa stalo s Kristinou tvárou? Som smutná,“ píše sa v jednom z komentárov. Podľa všetkého podstúpila úpravu tváre, pretože jej povestný úsmev zmizol. Pritom keď sa pozriete na Sarah a Cynthiu, vyzerajú rovnako, len, pochopiteľne, s narastajúcim vekom prirodzene starnú.

zdroj: Instagram/sarahjessicaparker

Komentáre (0)