Smutné a nechutné! Herečka popísala, ako obťažovali jej tri dcéry

20. 07 2021 17:00 | zv
Blake sa snaží chrániť svoje deti.
Blake sa snaží chrániť svoje deti. Foto: Profimedia.sk

Už to nevydržala a verejne sa zdôverila s tým, čo prežívajú.

Blake Lively a Ryan Reynolds sú pre mnohých párom snov. Obaja vyzerajú úžasne, obaja sú známi a úspešní a spolu s ich troma deťmi tvoria dokonalú rodinu. Napriek tomu, že ich poznajú po celom svete, vedia si ustrážiť súkromie, čím chránia najmä svoje dcéry James (6), Inez (4) a Betty (21 mesiacov).

Nie každý však chápe, že bezpečnosť detí je pre nich na prvom mieste a nechcú ich vystavovať svetu reflektorov. Blake na Instagrame zverejnila otrasnú skúsenosť s paparazzmi istého bulvárneho denníka, ktorí celý deň prenasledovali jej deti a napriek jej rozhorčeniu fotky zverejnili tak, aby sa zdalo, že s nimi súhlasila, píše eonline.

Ako herečka napísala, noviny klamlivo spojili fotku, na ktorej sa usmieva a máva s fotkou jej dcér v kočíku s ich tvárami, aby to vyzeralo, že zábery vznikli s herečkiným dovolením. V skutočnosti však fotografi jej dcéry doslova obťažovali a traumatizovali.

profimedia-0621730032.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

„Tí muži prenasledovali moje dcéry celý deň. Vyskočili a potom sa skryli. Cudzí muž sa s nimi na ulici začal zhovárať, čo bolo naozaj znepokojivé,“ opísala hviezda, ktorá sa snažila k paparazzom pokojne priblížiť, no vždy jej utiekli a vynorili sa ďalší, ktorým sa deti podarilo odfotiť.

TIP: Britney adresovala tvrdé slová otcovi aj sestre: Fanúšikom sa to číta ťažko!

Blake bola rozhorčená a pýtala sa, či naozaj noviny platia ľudí za to, že sledujú deti. Chcela vedieť, či poznajú slovo morálka alebo im je jedno, že je to pre deti nebezpečné. Herečka dodala, že sa s ostatnými fotografmi dohodla, že jej rodine dajú pokoj, pokiaľ trávia čas v súkromí a ona sama sa nerozhodne, že im nezapózuje a rešpektujú to.

profimedia-0621727789.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Hviezda nie je jediná, ktorá sa rozhodla bojovať s podobnými praktikami. Aj Gigi Hadid poprosila fotografov, aby nesnímali jej deväťmesačnú dcéru Khai, pretože deti nechápu, čo sa deje, prečo ich niekto naháňa a prenasleduje a mieri na nich fotoaparátmi.

Ktovie, či sa spojí viac známych rodín a podarí sa im zastaviť paparazzov.

Komentáre (0)