Tak sa to podarilo. Paris Hilton čaká bábätko

27. 07 2021 17:24 | markiza.sk
Tak sa to podarilo. Paris Hilton čaká bábätko
Tak sa to podarilo. Paris Hilton čaká bábätko Foto: Profimedia.sk

Bohatá dedička podstúpila umelé oplodnenie a teší sa na dieťatko.

Jedna z najväčších amerických hviezd Paris Hilton je tehotná. Prvé dieťa čaká so snúbencom Carterom Reumom. Informuje Page Six.

Podnikateľka, DJ-ka a influencerka má 40 rokov a už dlhšie otvorene hovorila o tom, že túži po dieťatku. Vo vzťahoch sa jej však nedarilo a ako prezradila vo svojom dokumente, mnoho jej vzťahoch zlyhalo práve preto, že na ňu jej partneri žiarlili.

Paris Hilton
Foto: Profimedia.sk
 

Po boku Cartera bola taká šťastná, že sa rozhodli založiť si rodinu. Keďže to však nešlo prirodzenou cestou, Paris sa rozhodla podstúpiť hormonálnu liečbu a umelé oplodnenie.

„Je to môj vysnívaný muž. Neustále hovoríme o plánovaní svadby a dieťatka,“ spomenula Hilton už dávnejšie v podcaste Trend Reporter.

Paris Hilton
Foto: Profimedia.sk
 

Paris a 40-ročný investor v oblasti rizikového kapitálu sa po ročnej známosti zasnúbili vo februári tohto roka. Reum ju požiadala o ruku na súkromnom ostrove. Zásnubný prsteň pochádza z dielne Jeana Dousseta.

Paris Hilton
Foto: Profimedia.sk
 

Podľa najnovších príbehov na Parisinom Instagrame je jasné, že onedlho zazvonia aj svadobné zvony. Plánovaniu svadby nasvedčuje svadobná kniha, ktorá je medzi nevestami veľmi rozšírená a pomáha budúcim manželkám v plánovaní ich najkrajšieho dňa.