Modelka ukázala prsia po dvoch deťoch a odstránení silikónov

31. 07 2021 16:00 | markiza.sk
Modelka ukázala prsia po dvoch deťoch a odstránení silikónov
Modelka ukázala prsia po dvoch deťoch a odstránení silikónov Foto: Instagram/ chrissyteigen

Chrissy sa rozhodla pre život s menšími prsiami a nevie si to vynachváliť.

Modelka Chrissy Teigen sa na svojom Instagrame delí o mnoho vecí. K fanúšikom je veľmi otvorená a dokáže hovoriť aj o tých najintímnejších záležitostiach z jej života. Uplynulý týždeň dokonca ukázala jazvy na prsiach, ktoré jej ostali po zákroku.

Chrissy Teigen
Foto: Instagram/ chrissyteigen
 

Manželka speváka Johna Legenda sa ešte ako slobodná kráska bez detí mohla pochváliť veľkými prsiami. V tom čase si všetci mysleli, že má prirodzene veľké prsia. Až neskôr vysvitlo, že v nich má implantáty. Chrissy si nechala po dvoch pôrodoch upraviť prsia, neskôr sa rozhodla, že silikóny pôjdu von.

„Dám si ich vybrať. Za tie roky mi vyhovovali, ale už stačilo. Chcela by som si bez problémov zapnúť šaty mojej veľkosti, ležať pohodlne na bruchu! Už žiadne veľké prsia!“ napísala pred zákrokom.

Chrissy Teigen pred úpravami poprsia
Foto: Profimedia.sk
 

„Nerobte si o mňa starosti. Stále budem mať prsia, ale už v nich bude len tuk, o čom vlastne aj prsia sú. Tvorí ich najmä tuk,“ dodala modelka.

Chrissy sa nedávno podelila s fanúšikmi aj o pocity po škandále, do ktorého bola zapletená. Na Twitteri jej zrušili účet po tom, ako vysvitlo, že ešte v roku 2011 šikanovala cez súkromné správy na tejto sociálnej sieti reality hviezdu Courtney Stodden.

Chrissy Teigen s rodinkou
Foto: Profimedia.sk
 

Courtney mala v tom čase len 16 rokov a do povedomia sa dostala vďaka svadbe s 51-ročným hercom Dougom Hutchinsonom (známy z filmu Zelená míľa, pozn. red.). Svadba sa uskutočnila po tom, ako jej rodičia dali písomný súhlas. Podľa Courtneyiných slov v rozhovore spred pár mesiacov na ňu Chrissy útočila, že je odpad a mala by sa zabiť.

Teigen sa za to verejne ospravedlnila a napísala, že ju mrzí, akou osobou pred rokmi bola. „Je mi to ľúto a budem tvrdo pracovať na tom, aby som nebola osobou, ktorou som bola pred viac ako 10 rokmi,“ dodala na účte na Twitteri.