Štartujú nové časti Dobrého doktora: Ako vylieči Shaun svet, ktorý sa obrátil naruby?

04. 08 2021 08:00 | jt
Dobrý doktor
Dobrý doktor Foto: Sony Pictures
Dobrý doktor
Dobrý doktor
Dobrý doktor

Ako si obľúbený hrdina poradí s pandémiou?

Už dnes podvečer štartujú na TV Doma premiérové časti 4. série skvelého seriálu Dobrý doktor.

Dr. Shaun Murphy a osadenstvo nemocnice si v dvoch úvodných epizódach novej série položí otázku: "Ako vyliečiť svet, ktorý sa obrátil naruby?" Bezútešný tón a vyrovnávanie sa s následkami pandémie koronavírusu umožnilo scenáristom rozprávať ďaleko osobnejšie príbehy hlavných postáv. Personál nemocnice bude bez prípravy bojovať s vonkajšími i vnútornými protivníkmi, podobne ako v 2. sérii, kedy neznámy vírus uvrhol urgentný príjem do karantény. Kým príbehové linky budú postupovať vpred, seriál sa krátko obzrie aj späť, keď udrel neznámy, voľným okom neviditeľný protivník.

Dobrý doktor
Foto: Sony Pictures
 
 
Pre Shauna bude 4. séria veľkou zmenou. Už štvrtý rok pôsobí ako rezident v nemocnici U svätého Bonaventuru v San José, čo pre neho bude znamenať viac práce a zodpovednosti. Aj v súkromí sa bude musieť čoraz viac osamostatňovať a preskúmavať všetky rozmery svojho vážneho vzťahu s Leou. Sebe aj svojim kolegom bude musieť dokázať, že má na to, aby mohol zachraňovať životy ako chirurg na súčasnom medicínskom poli.
 
Na začiatku 4. série sa divákom predstaví aj niekoľko nových rezidentov, ktorí sa rozhodli rozvíjať svoju kariéru na pôde tejto nemocnice. Zažijú vzostupy aj pády a iba tí najlepší z nich budú odmenení možnosťou pracovať v nemocnici nastálo.

Sledujte nové časti Dobrého doktora - v pondelok až piatok o 18:40 na Doma!