Len 17-ročná dcéra Heidi Klum všetkým vyrazila dych: Zatienila aj slávnu mamu

04. 08 2021 17:00 | zv
Leni Klum
Leni Klum Foto: Profimedia.sk
Leni Klum
Heidi Klum
Leni Klum

O Leni budeme ešte veľa počuť.

Keď vyhráte gény v lotérií, tak to vyzerá asi takto. Heidi Klum v jej 48 rokoch stále vyzerá ako kedysi, keď z nej bol „paf“ celý svet a v plavkách by aj teraz mohla konkurovať oveľa mladším modelkám. Preto nie je žiadnym prekvapením, že aj jej dcéra vyzerá úžasne. Čo však prekvapivé je, že má len 17 rokov, no na tínedžerku už rozhodne nevyzerá.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

Heidi si užívala romantiku na lodi na Capri spolu s manželom Tomom Kaulitzom, s ktorým oslávili prvé výročie svadby. Okrem nich si plavbu vychutnávala aj modelkina dcéra, 17-ročná Leni, ktorá ide v maminých šľapajach.

Zdroj:Instagram/heidiklum

V decembri sa konal jej veľký debut vo svete modelingu a cez víkend zažila po boku Heidi svoj prvý červený koberec v rámci veľkej charitatívnej akcii, na ktorej bol aj manžel princeznej Eugenie. Leni modelingovi experti už teraz predpovedajú úspešnú budúcnosť a nikto sa im nečuduje.

Na svoj vek vyzerá naozaj vyspelo a v plavkách by mohla ísť fotiť rovno titulku. Leni má na Instagrame už teraz 859-tisíc followerov, takže o nej rozhodne budeme ešte počuť.

Zdroj:Instagram/leniklum