Fešák zo Sexu v meste sa oženil. Po 20-tich rokoch vzťahu si vzal slávnu kolegyňu

04. 08 2021 15:50 | nb
John v seriáli Sex v meste
John v seriáli Sex v meste Foto: Profimedia.sk
V seriáli Sex v meste chodil s Carrie (Sarah Jessica Parker)
V seriáli Sex v meste chodil s Carrie (Sarah Jessica Parker)
Sharon Stone a John Corbett

Oženil sa už pred trištvrte rokom. Prečo to priznal až teraz?

Americký herec John Corbett je známy zo Sexu v meste či z filmov Moja veľká tučná grécka svadba. Vysoký sympaťák väčšinou hral dobrákov od kosti a skvelých partnerov, či už ako Aidan v Sexe v meste alebo vo filmoch o manželstve s Grékyňou. Jeho výzor ho zrejme predurčuje na úlohy stabilných partnerov a ani v súkromí zrejme nebude iný.

John, ktorý je s pribúdajúcim vekom stále väčší fešák, už takmer dve dekády tvorí pár s ikonou 80. rokov, modelkou a herečkou Bo Dereck. Pár sa dokonca minulý rok zosobášil, herec to však priznal až teraz.

TIP: Dcéra Toma Cruisa a Katie Holmes má už 15 rokov. Suri rastie do krásy

Prezradil to v šou Jerryho O´Connela, ako informuje portál E! „Zabudol som povedať, že som sa na Vianoce oženil s Bo. Naša rodina a priatelia to vedia, no toto je prvýkrát, čo to hovorím verejne. Doteraz sme totiž nemali príležitosť, žijeme súkromne a neurobili sme vyhlásenie. Ale ty si kamoš, takže to hovorím tebe a tým pádom celému svetu," prezradil John.

Prečo sa pár vzal až teraz? „Po dvadsiatich rokoch sme sa rozhodli zobrať, lebo sme chceli, aby rok 2020 nebol len tým, ktorý bude každý neznášať. Chceli sme zažiť počas neho aj niečo pekné," vysvetlil čerstvý ženáč, pre ktorého bola svadba donedávna len kúskom papiera. Tiež sa bál toho, že veľa ľudí z jeho okolia sa rozviedlo.

Fotky Johna s manželkou nájdete v galérii.

TIP: Herečka si nedala servítku pred ústa. drsný odkaz antivaxerom!