Smutný koniec: Iba štyri mesiace po narodení syna prišiel rozchod

24. 09 2021 09:15 | markiza.sk
Jena Frumes so synom Jasonom Kingom
Jena Frumes so synom Jasonom Kingom Foto: Instagram/jenafrumes

Ich vzťah, ktorý vyzeral ako z rozprávky, nezachránil ani synček.

Trvalo to kratšie, než by si bol ktokoľvek pomyslel. Jason Derulo (32) sa rozišiel s priateľkou Jenou Frumes (28) iba štyri mesiace po tom, čo sa im narodil syn Jason King.

zdroj: Instagram/jenafrumes

„Je úžasná matka, no cítime, že to, že ideme každý svojou cestou, nám umožní byť tými najlepšími verziami seba samých a najlepšími rodičmi, akými len môžeme byť,“ napísal americký spevák a tanečník na sociálnej sieti Twitter. Na záver príspevku požiadal o rešpektovanie súkromia.

zdroj: Twitter/jasonderulo

Dvojica, ktorá má narodeniny v ten istý deň, oslávila svoj sviatok spoločne v Aspene (Colorado). Fitneska pritom venovala svojej, dnes už bývalej polovičke, slová, ktoré ani zďaleka nenaznačovali tomu, že by mal prísť koniec ich láskyplného vzťahu. „Na ďalší spoločný rok, nazdravie! Veľmi ťa milujem, navždy,“ napísala okrem toho, ako mu venovala všetký existujúce superlatívy.

Aj toto je dôkaz toho, že ani dokonalý svet internetu a sociálnych sietí, kde môže všetko vyzerať ako z rozprávky, nie je zárukou toho, že rovnako dokonalá je aj realita a život mimo Instagramu.

zdroj: Instagram/jenafrumes