Dvaja z najžiadanejších mužov sveta sú opäť slobodní

25. 09 2021 15:30 | markiza.sk
Hayley Atwell a Tom Cruise
Hayley Atwell a Tom Cruise Foto: Profimedia.sk

Príčiny rozchodov sú rovnaké.

Dvaja známi a bohatí muži oznámili verejnosti rozchod so svojimi partnerkami. Zakladateľ spoločnosti Tesla Elon Musk a herec Tom Cruise sú po rokoch opäť slobodní, píše The Sun.

Miliardár Musk sa po troch rokoch rozišiel s priateľkou a matkou jeho ročného syna, kanadskou speváčkou Grimes. Momentálne žijú „napoly oddelene". S bývalou priateľkou má údajne stále dobrý vzťah. Grimes zostáva bývať aj so synom X EA A-12 v Muskovom dome v Kalifornii.

Elon Musk a Grimes
Foto: Profimedia.sk
 

Príčinou ich rozchodu mala byť podnikateľova pracovná vyťaženosť. „Moja práca v SpaceX a v Tesle vyžaduje, aby som bol hlavne v Texase alebo mimo USA. Jej práca je primárne v Los Angeles," prezradil Musk.

Prekvapivý je aj rozpad vzťahu populárneho herca Toma Cruisa a herečky Hayley Atwell. Pár tvorili jeden rok a pre Cruisa to bol zatiaľ najdlhší a najstabilnejší vzťah od rozchodu s Katie Holmes v roku 2012.

Herci sa rozhodli, že zostanú iba priatelia. Po dlhej covidovej pauze majú obaja plné ruky práce a pre natáčania svojich projektov cestujú po celom svete.