Prvé zábery z nakrúcania pokračovania Skrytej vášne: Budete mať zimomriavky

20. 10 2021 08:00 | jt
Skrytá vášeň
Skrytá vášeň Foto: Telemundo

V seriáli sa objavia takmer všetky známe tváre.

Telenovelový gigant Telemundo v máji tohto roka priniesol informáciu, že presne 17 rokov od skončenia legedárnej telenovely Skrytá vášeň (Pasión de gavilanes) nakrútia tento rok jej voľné pokračovanie.

Až doteraz nebolo jasné, kto z pôvodného osadenstva sa v pokračovaní príbehu bratov Reyesovcov objaví. V pondelok však Telemundo, ktoré pokračovanie bude v USA vysielať, odhalilo na radosť všetkých fanúšikov, že v druhej sérii zahviezdia všetky tri sestry Elizondové a bratia Reyesovci bez Franca. Herci Danna García (Norma), Mario Cimarro (Juan), Paola Rey (Jimena), Juan Alfonso Baptista (Oscar) a Natasha Klauss (Sarita) sa už stihli dokonca aj stretnúť.

Môžete to vidieť v krátkej ukážke, ktorá bola v pondelok zverejnená. Budete mať zimomriavky.


V pokračovaní Skrytej vášne sa okrem ústrednej pätice opäť objavia napríklad aj herečky Zharick León ako Rosario Montes, Kristina Lilley (mama sestier Elizondových - Gabriela), Carmenza González (Quintina) a Tatiana Jauregui (Dominga).

Dej pokračovania sa bude točiť okolo charizmatických synov Normy a Juana, ktorých stvárnia fešáci Bernardo Flores, Sebastián Osorio a Juan Manuel Restrepo. Je sa na čo tešiť!

Zdroj: Instagram/telemundo

Noví bratia Reyesovci - synovia Normy a Juana

Zdroj: Instagram/bernardofloresmx

Zdroj: Instagram/carlosochoatv