Hviezdu reality šou napadla bezdomovkyňa: Krv bola všade

20. 10 2021 16:00 | zv
Dobitá Michelle
Dobitá Michelle Foto: Twitter/MurtzJaffer

Museli ju previezť do nemocnice.

Hviezdu reality šou Survivor, ktorú ste mohli sledovať aj na obrazovkách Markízy a dokonca sa chystá druhá séria, napadla žena bez domova. Michelle Yi vo štvrtok ráno dorazila na hodinu pilatesu v Santa Monice, ktorú vedie ako trénerka. Podľa magazínu PEOPLE ju tam ešte pred začatím hodiny zbila rozrušená žena. Polícia tvrdí, že útočníčka okrem nej napadla ďalších dvoch ľudí.

Michelle, ktorá súťažila v Survivor na Fidži v roku 2006, dorazila do pilates štúdia pred šiestou hodinou ráno. Keď začali prichádzať aj jej študenti, tak si všimla strapatú a rozrušenú ženu, ktorá sa blížila k otvoreným dverám. Tá zrazu po nej začala kričať, že jej ukradla identitu a že je prostitútka.

Zdroj: Instagram/hellopipermichelle

Reality hviezda jej odpovedala, že tam nemôže byť a mala by odísť, načo sa na ňu žena vrhla s ostrým predmetom v jednej ruke a kovovou tyčou v druhej. Podľa Michelliných slov ju bodla do ľavého bicepsu a udrela do pravej ruky. Potom ju dokonca udrela do tváre a všade bola krv.

Vydesení študenti zavolali políciu, ktorá zatkla nebezpečnú ženu, ktorá bola stále na mieste činu. Bezdomovkyňa bola vraj psychicky labilná a čelí obvineniu z troch útokov. Michelle previezli do nemocnice, kde jej zašili ranu a nezistili žiadne iné vážne zranenia. Podľa magazínu PEOPLE majú v tejto oblasti často problémy s bezdomovcami. Tento útok našťastie nedopadol ešte horšie.