Po príchode na letisko mu vyšiel pozitívny test na COVID. Spevák smeroval do nemocnice

26. 11 2021 09:30 | tasr
Bryan Adams
Bryan Adams Foto: Profimedia.sk

Tento mesiac bol už druhýkrát pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19.

Kanadský spevák Bryan Adams mal vo štvrtok po príchode na letisko Malpensa v talianskom Miláne pozitívny test na koronavírus, informovala agentúra AP.

Adams do Milána pricestoval na predstavenie nového kalendára Pirelli, ktorý sám nafotil. Informáciu o pozitívnom teste zverejnil spevák na svojom účte na sociálnej sieti Instagram vrátane svojej fotografie, na ktorej bolo vidieť, ako v chirurgickom rúšku sedí v miestnosti ambulancie a čaká na spoľahlivejší PCR test na koronavírus.

„Som tu, práve som prišiel do Milána a bol som už druhýkrát tento mesiac pozitívne testovaný na COVID,“ uviedol v príspevku. Ako dodal, smeruje do nemocnice a poďakoval sa fanúšikom za ich podporu.

zdroj: Instagram/bryanadams

Adams, ktorý rozbehol kariéru aj ako fotograf, nafotil kalendár Pirelli na rok 2022. Pôvodne chcel nafotiť verziu kalendára na rok 2021, bolo to však zrušené v dôsledku pandémie koronavírusu, píše AP.

Očakávalo sa, že sa kanadský umelec osobne zúčastní na mediálnych podujatiach pri predstavení kalendára v nedeľu a v pondelok, v súčasnosti je to však neisté.

Za normálnych okolností prebieha predstavenie kalendára spoločnosti Pirelli na slávnostnom podujatí za účasti tých, ktorí sú v ňom vyobrazení, ako aj ďalších VIP hostí, pripomína AP. Tento rok však kvôli pandémii zoznam hostí obmedzili.

Adams si za svoje subjekty pre kalendár s názvom On the road vybral ďalšie hudobné talenty vrátane Iggyho Poppa, Cher, Jennifer Hudson, Sweetie či St. Vincent.