Po mesiacoch klebiet to prišlo: Po 15 rokoch chce slávna herečka rozvod!

26. 11 2021 15:00 | zv
Kedysi šťastní manželia.
Kedysi šťastní manželia. Foto: Profimedia.sk

Zdá sa, že už ich nič nezachráni ani spoločných päť detí.

Vyzerá to tak, že manželstvo Tori Spelling a Deana McDermotta sa skončilo, píše eonline. Herečka sa totiž podľa viacerých médií rozhodla požiadať o rozvod a už chystá rozvodové papiere. Dvojica je spolu 15 rokov, no posledné mesiace sa klebetí o tom, že im to už nefunguje.

Hovorí sa, že bez vetra sa ani lístok na strome nepohne a klebety o rozpade slávneho páru neutíchali už príliš dlho. Tori nedávno odfotili bez prsteňa, aj keď sa to Dean snažil vysvetliť tým, že si umývala ruky a potom si ho zabudla dať.

profimedia-0480920792.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Herečka v jednom rozhovore priznala, že odkedy bol jej muž preč pol roka pre nakrúcanie nového kanadského filmu, tak s ňou v posteli spali jej deti a psy. Nezmenilo sa to ani, keď sa vrátil. Dean sa neobjavuje na žiadnej jej fotke na Instagrame od pocty ku Dňu otcov z roku 2020.

Manželia majú za sebou niekoľko turbulentných odbobí a niekoľkokrát to medzi nimi nevyzeralo práve ružovo. Dean sa dokonca priznal, že Tori v roku 2014 aj podviedol. Či teraz pretiekol herečkin pohár trpezlivosti definitívne, ukáže najbližšie obdobie.

Dvojica sa zobrala v roku 2006 a spolu majú päť detí - Liama Arona (14), Stellu Doreen (13), Hattie Margaret (9), Finna Daveya (8) a Beaua Deana (4).

Speváčka zverejnila najsmutnejšiu správu: Prišla o bábätko