Naozaj on?! Vraj odhalili muža, ktorý mal rasistické poznámky na deti Meghan a Harryho

28. 11 2021 13:00 | zv
Princ Harry, Meghan a Archie.
Princ Harry, Meghan a Archie. Foto: Profimedia.sk

Od rozhovoru s Oprah všetci rozmýšľali, kto to bol.

V utorok vyšla nová kniha Christophera Andersena „Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan“, ktorá odhaľuje súkromie bratov princov Williama a Harryho a ich manželiek.

V publikácií sa okrem iného podľa PageSix píše aj tom, že princ Charles špekuloval o farbe pleti budúcich detí Harryho a Meghan a tým nevedomky vyvolal roztržku medzi párom a britskou kráľovskou rodinou.

Vraj dobre informovaný zdroj spisovateľa uviedol, že 27. novembra 2017, kedy Meghan a Harry ohlásili ich zasnúbenie, povedal princ Charles manželke Camille, že je zvedavý, ako budú vyzerať ich deti. Camilla vraj bola zaskočená a povedala, že úplne úžasne, čím si je istá. Na to Charles odvetil: „Myslím tým, akú pleť asi budú mať?“

profimedia-0567194230 copy.png
Foto: Profimedia.sk
 

Hovorca princa Charlesa po vydaní knihy okamžite reagoval, že je to fikcia a nestojí to za ďalší komentár. Princ Harry a Meghan doteraz nereagovali. Andersen si však stojí za tým, že práve Charles je tým členom kráľovskej rodiny, o ktorom hovorila Meghan v rozhovore s Oprah Winfrey.

Slová, po ktorých by sa iní zrútili: Rasistické poznámky o Archiem od rodiny!

Meghan vtedy s vážnym tónom priznala, že v kráľovskej rodine sa hovorilo o obavách z farby pokožky jej syna Archieho pred jeho narodením, keďže jej „farba pleti“ je zmiešaná a Harryho biela.

Vojvodkyňa v televíznom rozhovore odmietla povedať, kto konkrétne mal rasistické poznámky ohľadom jej syna, pretože by vraj poškodila meno osoby z rodiny jej manžela, ktorá ho vychovala. Harry dodal, že rozhovor o farbe pleti jeho potomka bol pre neho nepríjemný a naozaj ho šokoval.