Nečakaný koniec. Spevák sa so snúbenicou rozišiel týždeň po narodení syna

01. 12 2021 10:30 | markiza.sk
Aaron Carter so synom Princeom
Aaron Carter so synom Princeom Foto: Profimedia.sk

Celá situácia sa poriadne zamotáva.

Aaron Carter a jeho snúbenica Melanie Martin sa rozišli iba niekoľko dní po tom, čo na svet privítali ich prvé dieťa - syna Princea. Tridsaťtriročný americký raper, spevák, herec a tanečník oznámil, že idú od seba prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Dvojica tvorila pár takmer dva roky.

„Z osobného dôvodu (dôvodov) som sa ja a Melanie Martin rozhodli ísť každý svojou cestou,“ napísal v popise príspevku.

Situácia ohľadom ich dnes už bývalého vzťahu sa však poriadne zamotáva. Svoje konto na Twitteri doslova zaplavil statusmi, v ktorých hovorí o tom, že už nemá žiadnu rodinu, bol „oklamaný“. „Nedokážem uveriť tomu, že ma takýmto spôsobom podviedla. Dal som jej celý svet,“ napísal.

zdroj: Instagram/aaroncarter

Okrem toho zverejnil správu, ktorú mu poslala jeho sestra Angel. „Dva roky bola za mojím chrbtom v kontakte s mojou snúbenicou,“ napísal.

Ďalej svoju exsnúbenicu obvinil z toho, že zrejme mala po celý čas záložný plán. „Povedala, že svojho syna už nikdy neuvidím,“ uviedol v ďalšom statuse.

„Je neodpustiteľné, že vedela o tom, čo mi moja sestra-dvojička a môj brat robili predtým, ako som ju spoznal,“ pokračoval ďalším príspevkom.

Jeho situáciu označil za devastujúcu a znova poznamenal, že to, čo mu matka jeho syna urobila, je neodpustiteľné. „Poznala moje hranice,“ napísal. Jeho vzťahy s rodinou sú mizerné, podľa jeho slov sa ho snažia označiť za „šialeného psychopata a pedofila“.

Okrem bývalej snúbenice spomenul aj svojho syna Princea, ktorý si „nič z toho nezaslúži“ a teraz je jeho „úlohou byť slobodným otcom a to sa udeje“.

Aaron Carter a Melanie Martin so synom Princeom
Foto: Profimedia.sk
 

Aaron Carter a Melanie Martin „zoficiálnili“ svoj vzťah na sociálnej sieti Instagram v januári 2020, zásnuby oznámili v júni.

Dvadsiateho druhého novembra tohto roku potvrdili, že ich syn Prince prišiel na svet po 13 hodín trvajúcom pôrode. Nutný bol pritom cisársky rez.

zdroj: Instagram/aaroncarter