Princ Charles na stretnutí s Rihannou: Kam sa jej to pozeral?

01. 12 2021 14:30 | zv
Princ Charles sa stretol aj s Rihannou.
Princ Charles sa stretol aj s Rihannou. Foto: Profimedia.sk
Princ Charles sa stretol aj s Rihannou.
Princ Charles sa stretol aj s Rihannou.
Princ Charles sa stretol aj s Rihannou.

Speváčke presvitalo takmer všetko.

Karibský ostrovný štát Barbados sa v utorok úderom polnoci miestneho času oficiálne stal republikou a prestal uznávať britskú kráľovnú Alžbetu II. ako svoju najvyššiu predstaviteľku. Súčasťou inaugurácie prvej barbadoskej prezidentky Sandry Mason bolo aj spustenie kráľovskej štandardy. Na slávnostnej ceremónii v hlavnom meste Bridgetown sa zúčastnil aj britský princ Charles.

Na tejto ceremónii, ktorá sa začala už v pondelok neskoro večer, sa okrem princa Charlesa a viacerých lídrov či hodnostárov zúčastnila aj najznámejšia Barbadosanka, speváčka Rihanna. Kráľovná Alžbeta II. v posolstve zaželala obyvateľom ostrovného štátu šťastie, mier a prosperitu v budúcnosti a zdôraznila dôležitosť pokračovania priateľstva so Spojeným kráľovstvom.

Fotografi zachytili hneď niekoľko zaujímavých momentov zo stretnutia princa Charlesa a Rihanny. Vyzeralo to tak, že speváčka budúcemu britskému kráľovi naozaj učarovala a nevedel, kam sa má skôr pozerať. Riri totiž svojím outfitom ukázala zo svojho tela naozaj veľa.

A možno ide len o dobré momenty a Charles je v tom úplne nevinne.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

TIP: Vyrazila každému dych: Speváčka sa stala druhou najbohatšou ženou, hneď po Oprah!