Dcéra Heidi Klum a talianskeho milionára: Milión followerov a krivky po mame

20. 01 2022 12:00 | nb
Heidi Klum s dcerou Leni
Heidi Klum s dcerou Leni Foto: Profimedia.sk

Pozrite sa, ako vyzerá dospelá dcéra kontroverzného páru dnes.

Nemecká modelka Heidi Klum je štvornásobnou mamou. Aktuálne žije so spevákom Tomom Kaulitzom z nemeckej skupiny Tokio Hotel v Amerike. Dvojica sa v roku 2019 zosobášila, Heidi však už vydatá bola. Jej prvým manželom bol Ric Pipino, druhým spevák Seal, s ktorým má tri deti.

Heidi však má aj dcéru z predchádzajúceho vzťahu, dnes 17-ročnú Helene, ktorú odmalička volá Leni. Jej biologickým otcom je taliansky podnikateľ a bývalý šéf tímu Formuly 1, Flavio Briatore, za otca však považuje Seala. Ten začal s Heidi Klum randiť, keď bola s Leni tehotná, a dcéru neskôr so súhlasom Briatoreho adoptoval.

TIP: Heidi Klum si plní sny. Duet s jedným z najznámejších raperov sveta

Z Leni je dnes modelka, ktorá ide v stopách slávnej mamy. Na Instagrame má 1,1 milióna followerov, za sebou prvé modelingové úspechy. Mladá blondínka je populárna v Nemecku aj v Amerike, na verejnosti sa však často neukazuje.

Nedávno urobila výnimku, keď na červenom koberci sprevádzala Seala na premiére jeho nového filmu. Okrem toho predvádza pre taliansky módny dom a spolu s mamou bola na titulke nemeckého časopisu Vogue.

Leni s mamou kedysi:

Zdroj: Instagram/leniklum

Leni má dnes 20 rokov:

Zdroj: Instagram/leniklum

TIP: Bella Hadid v slzách. Vyšla s pravdou von