Desivé vyjadrenia: Britney Spears vraj ohrozovala mladšiu sestru nožom

18. 01 2022 14:30 | zv
Britney Spears
Britney Spears Foto: Profimedia.sk

Vynára sa špina, ktorá nemá konca.

Zdá sa, že Britney tak skoro pokoj od rodiny mať nebude. Tentoraz sa o rozruch postarala jej mladšia sestra, ktorá sa rozhodla zverejniť nemilé spomienky z ich minulosti. Jamie Lynn Spears napísala knihu s názvom „Veci, ktoré som mala povedať“, v ktorej známu speváčku nevykresľuje v tej najkrajšej podobe. Podľa Britney to robí len pre peniaze a vedome klame ľudí.

Jamie však tvrdí, že knihu napísala, aby uzavrela svoju minulosť, vyriešila v sebe veci, ktoré ju ťažili a posunula sa vpred. Časť z výťažku má pomôcť rôznym charitatívnym organizáciám. A aby dokázala, že to naozaj nerobí pre peniaze, nebude mať ani celoštátne turné. Podľa zdrojov TMZ ju oslovili, aby spropagovala publikáciu na knižnom turné, no ona to vehementne odmieta.

profimedia-0652330779.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Jej verejnej očiste však nie každý verí. Fanúšikovia Britney sa prikláňajú k verzii, že len chce zarobiť na svojom mene a na tom, že v publikácii uvádza rôzne kontroverzné vyjadrenia na účet známej speváčky.

Britney azda najviac rozrušili pasáže, v ktorej Jenny tvrdí, že ich raz spolu zamkla v miestnosti s nožom, čo ju naozaj vydesilo. Speváčka sa vraj často správala paranoidne a nevyspytateľne.

Nevyzerá to tak, že by sa sestry plánovali uzmieriť. Kým Britney tvrdí, že jej mladšia sestra mala vždy všetko zadarmo a vždy všetko dostala na zlatom podnose a nemá sa na čo sťažovať, Lynn vykrikuje, že vždy musela tvrdo makať, aby niečo dosiahla napriek tomu, že bola len niečou sestrou.

Kde je pravda, vedia len ony dve.

profimedia-0157479567.jpg
Foto: Profimedia.sk