Čerstvá mamička Olivia Munn sa zverila svetu. Dojčenie je problém

23. 01 2022 12:00 | nb
Olivia Munn
Olivia Munn Foto: Instagram/oliviamunn
John Mulaney
Jennifer Aniston a Olivia Munn
Olivia Munn

Takmer trom miliónom fanúšikov prezradila, čo zažíva po narodení prvého dieťatka. Stotožnili sa s ňou mnohé ženy.

Herečka známa z filmu o X-Menoch či z pokračovania Ironmana, Olivia Munn, je už dva mesiace mamou. Na konci novembra 2021 priviedla na svet synčeka menom Malcolm, ktorého otcom je Oliviin herecký kolega a filmový producent John Mulaney.

Kráska si materstvo užíva, no k fanúšikom je úprimná. Pred pá dňami sa im na Instagrame zverila, že aj ona prežíva ako čerstvá matka ťažké chvíle. Problém jej robí dojčenie.

TIP: Tajomstvo je vonku. Herečka viac než rok randí so známym kolegom

Olivia však nie je sama, ktorá bojuje s týmto problémom. Verejným priznaním spustila doslova reťazovú reakciu žien, najmä mamičiek, z ktorých v komentároch viac než polovica priznala, že bojovali s problémami počas dojčenia, prípadne, že im nebolo z rôznych zdravotných dôvodov umožnené.

„Je to náročné, najmä keď nemám zásoby,“ vyjadrila sa k citlivej téme, ktorá trápi mnohé ženy. „Trvá to osem týždňov, počas ktorých som brala najrôznejšie vitamíny, pila čaje, tinktúry a riešila to s dvoma laktačnými poradkyňami. Dojčenie je ťažké,“ napísala a zverejnila fotku, na ktorej si jej vankúš na dojčenie prisvojil jej psík. Herečka zažartovala a napísala, že práve on si ho užíva najčastejšie.

Napriek tomu sa herecký pár z rodičovských povinností raduje a zásobuje milióny svojich fanúšikov rozkošnými fotkami ich malého synčeka.

Zdroj: Instagram/oliviamunn

TIP: Marek Fašiang o druhom dieťati a termíne svadby. Povedal, kedy sa ožení