Zo silikónovej kráľovnej bude asi kráľovná rozvodov: Ani číslo päť nebolo to pravé

24. 01 2022 15:30 | markiza.sk
Pamela Anderson
Pamela Anderson Foto: Profimedia.sk

Možno manžel číslo šesť je niekde za dverami a bude to konečne ten pravý. A možno aj nie.

Pamela Anderson a jej piaty manžel Dan Hayhurst sa rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Herečka už po 13 mesiacoch manželstva podala žiadosť o rozvod. Ani tentoraz totiž Dan nebol stále ten pravý, píše magazín Hola!.

Špekulovať o ich rozchode sa začalo minulý týždeň, keď niekdajšiu silikónovú kráľovnú zazreli v Malibu bez snubného prsteňa. Pamela sa pritom s manželom presťahovala do Kanady, kde si aj vo Vancouvri vymenili v decembru 2020 sľuby.

profimedia-0653064368.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Zdroj tvrdí, že herečka a hviezda Pobrežnej hliadky, ktorá bola aj pre jej upravené prednosti snom každého muža, si uvedomila, že Dan v skutočnosti nie je ten pravý. Nesprával sa k nej tak, ako by očakávala a nemali toľko spoločného, ako by chcela. Vzťah medzi nimi vraj momentálne nie je vôbec priateľský. Bola to vlastne taká pandemická smršť.

Dvojica sa zoznámila počas plnej vlny pandémie nového koronavírusu a trávili spolu naozaj veľa času. Podľa herečky im prvý spoločný rok pripadal, ako keby boli spolu najmenej sedem rokov a zdalo sa jej, že sa k sebe veľmi hodia.

Momentálne to vyzerá tak, že sa vrátila do Kalifornie, kde bude tráviť čas s jej dvoma synmi. A možno manžel číslo šesť je niekde pred dverami a bude konečne ten pravý. A možno aj nie.