Reality hviezda je opäť tehotná: Partner ju podviedol, aj keď o tom vedel

24. 01 2022 17:00 | markiza.sk
Lauren Goodger
Lauren Goodger Foto: Profimedia.sk

Vyhodila ho z domu a na deti tak bude sama.

Lauren Goodger oznámila, že čaká druhé dieťa s bývalým partnerom Charlesom Drurym. Bývala reality hviezda a modelka, ktorá priviedla na svet prvú dcéru Larose v júli 2021, potvrdila pre MailOnline, že je v 16. týždni tehotenstva a čaká druhé dievčatko. Urobila to len niekoľko dní po tom, čo vyšlo najavo, že svojho priateľa vykopla z domu.

Dôvod rozchodu bol jednoznačný. Lauren zistila, že ju Charles podviedol a dokonca to bolo v čase, keď už bola druhýkrát tehotná a on o tom vedel. S inou ženou sa údajne zaplietol v novembri, keď sa s reality hviezdou pohádali a dali si pauzu.

profimedia-0603903992.jpg
 

Dvojica druhé dieťa tak skoro neplánovala. Lauren sa podľa jej slov len začala dávať dokopy, keď zistila, že je opäť tehotná. Bolo to len osem týždňov po prvom pôrode. Po rozhovore s Charlesom, ktorý ju uistil, že sa na druhé bábätko teší, však prestala mať obavy.

„Mali sme v novembri malú prestávku, no on sa vrátil a povedal mi, že to nechce ukončiť, pretože chce byť so svojou rodinou,“ povedala. Zjavne to tak úplne nebolo.