Láske na veku ani mieste nezáleží: Majte s Voyo Srdce na dlani

07. 10 2022 12:00 | markiza.sk
Eliška Balzerová a Boleslav Polívka vo filme Srdce na dlani
Eliška Balzerová a Boleslav Polívka vo filme Srdce na dlani Foto: CinemArt SK

Komédia od tvorcov filmového hitu Ženy v behu.

Láske na veku ani mieste nezáleží. Nikdy nevieme, kedy a kde nás stretne. Môžeme sa zamilovať v škôlke, na dôchodku, na ulici, v parku. Kedykoľvek a kdekoľvek. Komédiu Srdce na dlani si niekoľko mesiacov po jej premiére v kinách môžete pozrieť na Voyo!

Josef (Boleslav Polívka) sa teší, že si po odchode do penzie konečne splní svoj dávny sen a stane sa pouličným klaunom. Svojím šarmom očarí aj ráznu Marušku (Eliška Balzerová), majiteľku pojazdnej kaviarne. Akoby sa tí dvaja hľadali celý život. Ale nie je na osudovú lásku predsa len trochu neskoro?

Navyše sa k Jozefovi do vily práve sťahuje jeho dcéra Anička (Jana Pidrmanová) aj s päťročným Honzíkom. Domnieva sa, že s chlapmi definitívne skončila, ale stretnutie s dávnou láskou Pavlom (Matouš Ruml), ju zasiahne priamo do srdca.

K Honzíkovi do škôlky nastupuje nové dievčatko Evička. Honzík prvýkrát zažíva pocity spojené s láskou, úplne sa v nich neorientuje, a tak zbiera rady od mamičky, dedka Jozefa alebo sympatického strýka Karla (Vladimír Polívka). Aj toho stretne v škôlke láska, keď sa zamiluje do Honzíkovej pani učiteľky Elišky (Kristína Svarinská). A aby toho zbližovania nebolo málo, Karlov basset Valček si veľmi rozumie s Eliškinou bassetkou Šalinou.

Láska prináša do životov našich hrdinov nádej a krásu, ale aj komplikácie a prekážky, ktoré budú musieť s úsmevom a dobrou vôľou prekonať.

„V komédii Srdce na dlani sa prepletá niekoľko príbehov o láske, ktoré temperamentne zasiahnu do života starších, mladších aj najmladších hrdinov. A zamilujú sa dokonca aj basseti Valček a Šalina. Verím, že naša nová komédia urobí divákom v kinách radosť a poteší ich rovnako ako Ženy v behu,“ odkazuje divákom režisér a scenárista Martin Horský.

Pozrite si upútavku k filmu Srdce na dlani. Už teraz ho nájdete na Voyo.