Fanúšikovia Seleny Gomez zostali sklamaní: Ak je to pravda, nie je to od nej pekné

12. 05 2022 16:00 | markiza.sk
Selena vs Hailey
Selena vs Hailey Foto: Profimedia.sk

Zosmiešnila manželku svojho ex?

Selena Gomez sa ospravedlnila za video na TikToku, ktoré niektorí jej sledovatelia a fanúšikovia vnímali ako zosmiešnenie manželky Justina Biebera Hailey Bieber. Speváčka podľa jej slov nemala zlý úmysel a následne radšej vypla komentáre.

V utorok modelka zverejnila sériu videí, ako sa pripravuje von, líči sa a upravuje si vlasy. Len niekoľko hodín nato sa speváčka podelila o klip vlastnej rutiny starostlivosti o pleť, pričom sa mohlo zdať, že pri ňom prevracia oči a mnohí to brali ako zosmiešnenie manželky jej bývalého priateľa.

@haileybieber

GRWM PT. 2

♬ Indian Summer - HOAX

Selena po pozretí komentárov, ktoré vyjadrovali sklamanie nad takouto reakciou, napísala, že sa ospravedlňuje, aj keď nechápe, čo urobila zle a nemala žiaden zlý úmysel. Následne vypla možnosť komentovania, píše PageSix.

Niektorí používatelia internetu sa stále púšťajú do porovnávania speváčky a modelky a nechcú sa zmieriť s tým, že Selena a Justin definitívne netvoria pár. Podľa Hailey už naozaj ubehlo veľa času, stará sa o seba, nerobí nič zlé a chcela by už mať pokoj. Ako ona berie aktuálny „škandálik“ a či ho vôbec tak vidí, je otázne. Nijako to nekomentovala.

@selenagomez

♬ Dreams (2004 Remaster) - Fleetwood Mac

Ako to vidíte vy?