Najbolestivejšie priznanie: Britney Spears prišla o bábätko

15. 05 2022 07:40 | zv
Britney a Sam
Britney a Sam Foto: Profimedia.sk

Namiesto radosti sa museli zmieriť s krutou ranou.

Britney Spears zverejnila tú najbolestivejšiu správu, akú tehotná žena môžu prežiť. S partnerom Samom Asgharim prišli o ich prvé spoločné bábätko. Podľa ich slov prekonala speváčka potrat v začiatkoch tehotenstva.

Britney po vyše 13 rokoch oslobodili od opatrovníctva jej otca a vrátili jej svojprávnosť a v apríli oznámila, že so snúbencom čakajú dieťa. Teraz sa však namiesto radosti museli zmieriť s krutou ranou.

„S najhlbším zármutkom musíme oznámiť, že sme stratili naše zázračné dieťa na začiatku tehotenstva. Toto je zničujúce obdobie pre každého rodiča,“ priznali.

Zdroj: Instagram/britneyspears

Dvojica ďalej na sociálnych sieťach napísala, že možno mali počkať s oznámením tehotenstva, kým Britney prejde rizikovým obdobím, no boli príliš nadšení a chceli sa podeliť o dobré správy. „Naša vzájomná láska je našou silou,“ dodali.

Speváčka sa netajila tým, že túžila po dieťati s 28-ročným osobným trénerom, no takmer 14 rokov musela z dôvodu opatrovníctva brať antikoncepciu. Dvojica sa stretla v roku 2016 na večierku. Britney má dvoch synov, Seana Prestona a Jaydena Jamesa, s exmanželom Kevinom Federlineom.

profimedia-0631792083.jpg
Foto: Profimedia.sk